Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet így sikeres a fogyás?

Lehet így sikeres a fogyás?

Figyelt kérdés

Tudom hogy helyii fogyás nem létezik , nem is ez a célom de a legnagyobb problémám a hasammal van. Olyan tipikus nagy has.

Lány vagyok , 162 cm és ehhez kb. 70 kg. Világ életemben sportoltam ( 8 év kézilabda és itthon és szoktam heti 4x-5x) és mintha egy pici változást már látnék de igazán még mindig nem.

Mozogni itthon tudok egyelőre , ugrókötéllel szoktam HIIT v intervallumos edzéseket csinálni kb. 15 percig. Azonkívül erősítek is karra , lábra , fenékre. Ezeken látom is az eredményt , meg már előtte is elég izmos voltam szóval nem a nulláról indulok talán ezért is nehezebb.

Enni puffasztott rizst , néha teljes kiőrlésű kenyeret , gyümölcsöket , zöldségeket ,szalámit , natúrjoghurtot , zabpelyhet , csirke v pulykamellet szoktam azt egy kis kókuszzsíron elkészítve , kaukázusi kefírt , kis sajtot.

Napi 3-4 l vizet iszom.

Fogok tudni így fogyni? Lehet ugrókötéllel fogyni , hatásosan?


2017. szept. 7. 21:46
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a derekam kb. 88-89 cm körül van és ebből szeretnék egy olyan 70 cm-re eljutni.
2017. szept. 7. 21:46
 2/4 anonim válasza:
Szerintem teljesen rendben van amit irtal. Ha kenyeret eszel tenyleg csak teljeskiorlesut fogyassz valamint ha teheted szalami helyett inkabb csirke vagy pulykamell sonkat egyel. Ha igy haladsz garantaltan latvanyos eredmenyt erhetsz el.
2017. szept. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

És nem kevés a mozgás? Mennyire hatásos az ugrókötél?

Lehet fogyni kalóriaszámlálás nélkül is?

Leginkább az a bajom hogy olyan nagy hasam van amit útálok ,szóval a zsír legnagyobb része ott van ,folyton behúzom és ez már nagyon zavar. Meg úgy alapvetően is.

2017. szept. 7. 22:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet fogyni számolás nélkül, de akkor is deficitben kell lenned. Ez kinek egyszerű, kinek nem, ha nem számol.



Az edzések jók, de némi aerob még tuti segítene (pl. napi 1-2 óra séta, biciklizés, miegymás). De ez nem kötelező a fogyáshoz.


Hasról fogysz nehezen s utoljára, van ilyen, pont ebben a cipőben járok, mint még oly sokan... Kitartás, mozogj, egyél deficitben, az ételeid OKnak tűnnek, csak a mennyiségek legyenek jók és rendben leszel :)

2017. szept. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!