Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség, most mit csináljak?...

Segítség, most mit csináljak? Hogy lehet ebből kilábalni?

Figyelt kérdés
Fél évig fogyókúráztam. Nem ettem cukros és lisztes ételeket,lefogytam 17 kilót. Még 5 kiló van hátra,de 2 hete teljesen bekattantam,és eszek állandóan,mindent ami hízlal. Teljesen kikapcsol az agyam,nem gondolkozok és jöhet minden ami a kezembe akad,addig,amíg szinte ki nem durranok. Utána jön a lelki ismeretfurdalás és 1-2 napig eszek rendesen,de aztán megint elkap ez a falási roham és zabálok szó szerint. Már visszahíztam 2 kilót. Nagyon el vagyok keseredve,de egyszerűen nem tudom magam kontrollálni. Van még valaki ilyen cipőben? Mit tegyek? :(
2010. máj. 27. 11:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne tarts otthon semmi hízlaló kaját, és csak olyankor menj bevásárolni, amikor teljesen jól vagy lakva, hogy ne vásárolj össze olyan kajákat amiket nem kéne megenned.

Ha üres a hűtő, akkor nem tudsz nagyot vétkezni. Gyümölcs mindig legyen otthon, hogy azért csillapítani tudd az éhségedet. Ha a családoddal laksz akkor kérd meg őket, hogy szóljanak rád, ha eszel, és ne hagyják.

2010. máj. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Egyél gyümölcsöt, annyi finom tápláló gyümölcs van.

Vagy vedd meg a norbi update recept könyvet egyszerű könnyen elkészíthető kaják vannak benne és abból annyit eszel amennyit akarsz

2010. máj. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem van egy jó könyvem, ami épp ezt a dolgot említi a diétákkal kapcsolatban: sokáig nem eszel semmit szinte, amit szeretsz, és ennek előbb-utóbb az lesz a vége, hogy nem bírod tovább és betömöd amit csak találsz a finomságokból. :)


Ha már csak pár kiló van hátra, szerintem próbáld ki azt a módszert, amit a könyv említ. A szerző Murányi Marcell, a cím pedig: "Mindenevő fogyózás avagy a Murci-módszer". Olcsón meg lehet venni, és jó, amit leír. :)


(Ha gondolod, írj privit, és szívesen leírom röviden, mi a lényeg!)


Egyébként gratulálok a fogyásodhoz, nem kevés az a 17 kg! :o :) Csak így tovább!

2010. máj. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
egyél olyat, amit szeretsz és kezdj sportolni ;)
2010. máj. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!