Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi péksütikből mennyit lehet?

Norbi péksütikből mennyit lehet?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, mivel ezek speciális lisztből készülnek, akkor elméletileg ha sokat eszek sem fogok hízni? Mert Norbi is, meg sok ember is hangoztatja, hogy süteményekkel fogyott le. Mert azt régebben olvastam is, hogy ez a fajta liszt mintegy "átmegy" az emberen, nagyon kevés szívódik fel belőle! Akkor végül is bűntelenül lehet fogyasztani őket? (Éppen fogyózom azért érdekel!)


Kérlek, aki csak kritizálni akar és nem hisz ennek az egésznek NE KOMMENTELJEN!

Nagyon köszönöm!


2010. máj. 27. 17:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Hát,ha sokat eszel,akkor hasmenésed lehet tőle.
2010. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
+ nagyon drága szerintem.
2010. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

szerintem meg alig másabb, mint egy sima pékárú, ha nem ugyanolyan! a 140 kg-s nő azt hiszi: "de jó, ezt ehetem, mert nem hízok tőle", aztán megeszik 5 kg-t belőle...

De egy normál vagy kicsit telt alkatú meg, ha ehet ebből, akkor ehet a sima péksütiből is.

2010. máj. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Ha nagyon szereted a péksütiket, és reggelire azt szoktad meg , és valóban nem akarsz róla lemondani, akkor egészségesebb a reggelire norbi péksütit enni, de abból is mértékkel, és attól még hogy valami egészséges hízlalhat. Egyél reggel egyet nyugodtan, de ne 5 kg-ot mert akkor igenis hízni fogsz. Általában amit megeszünk attól hízunk, még gyümölcs-zöldségtöl is ha sokat eszünk belőle. Nem értem egy Norbi péksüti mivel lenne jobb ? Sajnos a finom dolgok hízlalnak de ez van, edd meg reggel de keveset, és Norbit, mert valóban egészségesebb, és a nap többi részére hanyagold.
2010. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy ugyanolyan mint a normál péksüti..

Ez direkt olyan liszből van, ami nem szivódik fel, vagy csak egy nagyon minimális része.


Én vagyok egy élő példa rá, aki 1 db kakaóscsigától is képes vagyok hizni, néha- néha veszek Norbi péksütit, és semmi bajom nem lett eddig még tőle, 1 dekát se hiztam.


Tehát edd nyugodtan!:)


De ne korlátlan menniységben, mert azért ebben is van kalória, 220/10dkg, ami 2-3 db kis sütike, szóval azért nagyon ne vedd tulzásba, de hizni nem fogsz :)


De ajánlom mert finom és nem hizlal:)


És annyira nem drága, 1 csiga pl 200 ft kb.

2010. máj. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

szerintem Norbi se azt mondja hogy zabáljátok éjjel nappal a Norbi péksütit mert attól lefogysz/ nem hízol.

Kiváncsi vagyok Norbi és Réka alakja is péksütiktől ilyen jó-e ?:DD

2010. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
51%
mese habbal....
2010. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
"ez direkt olyan lisztből készült" pfffff... ott vagy mikor készítik ? és milyen az a " direkt olyan " liszt ? Rá van írva hogy nem hízlal semennyire?? Ilyen liszt nincs, mert ha lenne nem lennének elhízott emberek, egészségesebbnek lehet egészséges, de attól még ugyanúgy hízlal. Ezt kéne megérteni.
2010. máj. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
30%
Egy banán, és egy kifli ugyanakkora , kb ugyanannyi kcal is. Melyik az egészségesebb ??
2010. máj. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Norbi és Réka leülnek otthon két tepsi Up-date péksütivel felfalják alszanak rá egyet és másnap ki kockásodnak, sőt büszkék milyen jót fogyóztak együtt XDXD
2010. máj. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!