Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én hasonlítgatom magam...

Csak én hasonlítgatom magam össze mindenkivel? Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Mióta lefogytam, mindig azt nézem, hogy mások mennyire vékonyak, és ha vékonyabbak mint én, bűntudatom, van, hogy miért nem fogytam tovább... Főleg más modellek képeinél, mivel én is elkezdtem modellkedni. Leginkább azt nézem, kinek milyen vékony a lába, mekkora rés van közöttük...

Az a baj, hogy már így is az egészséges BMI legalján vagyok (168 cm/50 kg, 15/L), és mikor legutóbb tovább fogytam 45 kg-ig, nagyon rosszul voltam, szédültem, gyenge voltam és a hajam is hullott, ezért nem akarok fogyni, de szívesen néznek ki úgy Kitön azok a lányok... Viszont tudom, hogy ennek sosincs vége, mert mindig lesz vékonyabb....

Volt már, hogy kiderült, hogy egy lány, akit csodáltam a vékoynságáért, magasabb BMI-vel rendelkezik mint én.

Ti mit csináltok ezzel a problémával?



2017. szept. 24. 19:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs ilyen problémám, semekkora felesleggel sem volt.

Egészséges akarok lenni s magamhoz képest jól kinézni.


Nálad már nagy bajok vannak. Soha nem te leszel a legvékonyabb, a legtöbb ember bőven éhenhal, mielőtt elérne a rekorderek szintjéig. Nekik olyan a genetikájuk, hogy nem haltak bele, de nekik is kegyetlenül rossz s nem számíthatnak hosszú életre s addig sem érzik jól magukat.


Szomorú, ha hervatag pálcika akarsz lenni, mert neked az tetszik. Egy Tim Burton figurának jól állhat az, élőben azért más a helyzet.

2017. szept. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Sportolj!

Jobban fogod érezni magad, tónusosabb, formásabb lesz az alakod, nőni fog az önbizalmad. Jobban fogsz kinézni mint a széldeszka modell csajok, az tuti! Viszont rendesen kell táplálkozni. Ez a fogyásmánia állatira veszélyes, nem csak a fizikai, de a lelki egészséget is veszélyezteti. Sablon szöveg, hogy fogadd el magad ahogy vagy, de nagyon igaz, ha törődsz magaddal, a testeddel (pl sport, egészséges táplálkozás) igenis hálás lesz érte minden porcikád, és nem fogsz a centiken gyötrődni - mert tényleg nem számít!

2017. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sportolok, heti 2 óra jóga és a rúdtáncot is elkezdtem heti 1,5 órában, szerintem izmos vagyok
2017. szept. 24. 21:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak te. Normális ember nem csinál ilyet rendszetesen és főleg nem lesz bűntudata. Nagy gondok vannak nálad fejben. Ebből baj lesz.
2017. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!