Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Igaz, hogy kövér vagyok?...

Igaz, hogy kövér vagyok? Miért lennék inkább csontvékony mint most?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 164 cm és 64 kg vagyok ez normális? Mármint, mist fogyókúrázom, de a fiúk megszólaltak, hogy dagadt vagyok. Sok lány az osztályomból vékonyabb, ezáltal a súlyom miatt önbizalmam lement a mélybe. Mindig amikor belenézek a tükörbe valamit találok magamon. Vastag a combom, széles a vállam, kövér vagyok, stb.... Külső szempontból a szüleim nyílván azt mondják, hogy csinos vagyok koromhoz képest, érett stb... Én ezt nem.így látom... Voltam csontvékony és biztos, hogy hülye gondolat-elmélet én simán lennék újra az, bár ekkor derült ki egy kisebb betegségem-allergiám, de én akkor voltam megelégedve magammal. Utcán is ha valakit látok egyből magamhoz mérem pl. csinosabb, vékonyabb ilyesmik. Köszönöm előre a válaszokat! 12,5/L
2017. okt. 20. 17:03
1 2
 11/13 anonim válasza:
90%
#2 válaszolónak: Nem attól függ hogy hány éves, hanem a magasságához.
2017. okt. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt, hogy ne legyen egypár kiló felesleged, kövérnek az én szóhasználatommal azért nem mondanálak.

De csontsovány se legyél, akkor sem, ha az osztálytársaid azok.

2017. okt. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Neked még ebben a korban egyáltalán nem kellene nézni a súlyodat sem , meg semmit sem. Még jócskán változni fogsz minden részed.

De ha már most bele kezdel valami hülye diétába , vagy fogyókúrába , nagyon el tudod cseszni a az egészségedet is. Várd meg legalább mire a pubertás kor végén leszel és majd akkor nézd meg magad . Ha akkor nem fog tetszeni , lehet változtatni rajta.

Most még csak arra vigyázz hogy egészségesen egyél, sokat mozogj, sportolj és tanulj. A többiek meg had legyenek a birka szindrómásak.

2017. okt. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!