Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 500 kalória!?

Napi 500 kalória!?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok. Jó ideje elkezdtem a kalóriaszámlálgatást. 1200kalóriával kezdtem, de mindig csökkentettem, mondván, hogy még bírom.

Most 500 kalóriát eszem. Apukámék azt szajkózzák, hogy ez már az anorexia határa. De nekem nincs testképzavarom és nem vagyok sovány sem. 161cm és 56 kiló vagyok. (63ról indultam) 45kiló az álom, de már 50nek is borzasztóan örülnék. Most nem diétás tanácsokat kérek, meg prédikációt, csak azt szeretném tudni, hogy csak azért mert keveset eszem, nem annyira kívánom az ételeket, attól már lehetek valóban anorexiás? Elbizonytalanítottak



2017. okt. 21. 10:59
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Eszek levest meg puffasztott rizset..kavezok vagy zold teat iszok.. ritkabban van az hogy eszek rendes kajat..de alapbol sosem reggeliztem meg vacsoraztam. Regebben akkor ettem amikor kedvem tamadt, most mikor hazaerek sulibol akkor eszek egy keveset, aztan 18tol mar nem eszek semmit csak iszok vizet vagy teat..de mar neha korogni se korog a hasam, es fel se tunik ha ehes vagyok..
2017. okt. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bőven ráérsz még fogyókúrázni felnőtt korodban. Addig meg tartsad a súlyod.
2017. okt. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Nalam az anorexia pont igy kezdodott...csak okosan... 1400 legyen inkabb...
2017. okt. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nem fogyókúrázni kell, hanem sportolni!
2017. okt. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!