Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha hasból szeretnék leadni...

Ha hasból szeretnék leadni akkor mik azok az ételek amiket kerüljek?

Figyelt kérdés
A hasam egy nagyon kényes terület a testemen már lassan úúgy érzem magam, mint egy terhes nő. Elkezdtem járni edzseni viszont sokan azt mondták, hogy a hasi zsírt legkönnyebben megfelelő étkezéssel tudom eltüntetni. Szeretnék ebben segítséget kérni. Valamint az lenne még a kérdésem ha sikerülne leadnom a hasam torna + étkezés akkor is megereszkedne csúnyán a bőröm? ELŐRE IS KÖSZÖNÖM A VÁLASZOKAT!

#torna #has #pocak #helyesétkezés
2017. nov. 1. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
7%
Nekem egy módon sikerült,1 évig próbáltam diéta,hasprés stb nem sokat változott.Viszont 1 hónapja elkezdtem gyalog járni munkába oda vissza 8km naponta,az ejenén elég megterhelő,de kb 2 km-nél nyomok egy csokit vagy sűrített gyümölcslét így nem fárad ok le mire kezdődik a munka.Meló közben 1 tábla milkát eszek meló végén változó.Haza séta otthon vacsi mindeggy mi amit kívánok.5cm zsír volt a hasamon most kb 3,látványos eredményt hoz de nehéz az elején.Hajrá :)
2017. nov. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1! Ekkora badarsàgot is màr règen hallottam. Ha hülye vagy valamihez, legalàbb maradj csöndben ès ne a fa*sàgaidat mondogasd.
2017. nov. 2. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó, hagyd már ezt a bu*zi fb csoportot, te mindenhol őket reklámozod. Fizetnek neked ezért, vagy mi a szar?
2017. nov. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!