Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek sikerült...

Van itt olyan akinek sikerült teljesen leszoknia az édességről? Ha igen, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés
2017. nov. 3. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem ettem édességet. Így csináltam.

Ha megkínáltak, megköszöntem, de elmondtam, hogy ez a célom, hogy 2 hónapig nem eszek édeset. Aztán amikor eljött a 2 hónap, kicsit ettem, majd egy hét múlva újra neki álltam 2 hónapra és ez megmaradt.


Kolléganőm elvetélt, mert túl rejtett cukros volt és terhességnél jött elő neki. Neki talán picit nagyobb motiváció volt cukor nélkül élni, mint nekem. Egyik napról, másikra lerakta, ahogy megtudta.


Ez tényleg csak akaraterő kérdése.

2017. nov. 3. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült. Úgy csináltam, hogy semennyi édességet nem ettem, így egy idő után már nem is kívántam.
2017. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azt mondtam, hogy nem kérek. Van egy célom, be szeretném tartani, így megálltam mindent, amit addig ettem, de a fogyáshoz el kellett engednem. Nehéz volt, de ez olyan dolog, amire határozottan nemet kell mondani. Senkitől nem fogattam el, és megálltam, hogy ne vegyek magamnak.
2017. nov. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla leszokni, de nem is akarok.Persze próbálok alternatívákat keresni.Pl. sovány túró, vanília aroma, édesítő és egy kis gyümölcs.Vagy 1 evőkanál teljes kiőrlésű lisztet felfőzök 1-2 dl tejjel, kakaóporral, édesítővel és rumaromával.Vagy vettem a lidl-ben zabkását, epres és csokis, mindkettő nagyon finom, reggelire szoktam enni és kielégíti az édesség utáni vágyam.Néha tízóraira megeszem egy túrórudit.1200 kcalt eszem naponta és próbálom úgy elosztani, hogy a fenti édességekből minden napra jusson.Szóval szerintem nem kell leszokni és mondom én nem is akarok.
2017. nov. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vegyél ivós joghurtot. Amikor édességet kívánsz, igyál egy kortyot belőle. Én így szoktam le. (Bár mensi előtt egy tábla csoki, megmaradt.)
2017. nov. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!