Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért vagyok mindig éhes?

Miért vagyok mindig éhes?

Figyelt kérdés
Állandóan éhes vagyok, akármennyit és akármit eszek rá max 1órára szörnyen éhes cagyok. Volt már olyan is, hogy annyit ettem hogy rossul voltam de éhséget is éreztem közbe... Eldöntöttem, hogy leszeretnék fogyni kb 15kg-t, és igy, hogy kevesebbet kelle ennem még nehezebb. Szeretném letudni a napi kaja mennyiséget 4 adagban (3főétkezés+tízórai), mert nekem kb ilyen időközönként esik jól enni, de szörnyen éhes vagyok akár túl sokat eszek akár túl keveset, olyan még nem volt, hogy ne lettem volna éhes, és ez régen is így volt, szóval nem azért van mert 'éheztetem magam'. Ötlet?

2017. nov. 11. 23:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
64kg 160cm 17/l egyébként
2017. nov. 11. 23:02
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit eszel s mit? Sokunknak bejön a szénhidrátcsökkentés, az igazán laktató ételeink megtalálása, de az étkezések elosztása is fontos lehet.

Ha még enyhe kalóriatöbbletben is éhes vagy (erre én is lazán képes voltam anno), akkor valószínűleg étrendváltoztatás kellene neked.

2017. nov. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy sikerult megoldani hogy ebedre megettem kb 1000kcalt es esteig elvoltam,aztan vacsiztam egy piciket.Nemtudom ha teis megennel jo sokat minosegi kajabol mondjuk husi bulgur vagy rizs,aztan valami repaleves cukkinileves,es vegul johet valami nasi is esetleg gyumolcsos turo vagy valami joghurt (en makostesztat ettem belefert a keretbe) es 1-7ig elvoltam vele 7kor meg vacsiztam tojast:)
2017. nov. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

Inzulin rezisztens étkezésnek nézz utána,mielőtt baj lesz.

Bár a te fajodnak valószínűleg nem akkora baj,hogy inzulint kell szúrnia.

Fel sem fogja,hogy milyen súlyos állapot az.

2017. nov. 12. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet azért mert nem foglalod ke magad. (Unatkozol) aztán inkább ennél.

(Szerintem)

De az is lehet, hogy tényleg mindig éhes vagy hogy ha nem is unatkozol és akkor is ennél. Szerintem legyen reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna+Kávé. (A kávé mintha jól laktatna xd)

És vacsora ha ez mind megban nem tudom mi lehet a baj.

Egyébként szerintem nem vagy duci.

A fiúk ezt a testalkatot szeretik inkább amikor van mit fogni. (Ez tényleg így van, ezen ne sértődj meg xd)

2017. nov. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

egyél lassan , kis falatokat , jól megrágva.

1500 kcalt jól beosztva

2017. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
vitamint hiány is lehet, szedsz multivitamint?
2017. nov. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kezdetnek mellőzd az édes dolgokat. Nálam is igy kezdődött hogy vacakolta cukrom- folyton éhes voltam, főleg ha édese ettem. Tegyél le a szénhidrátbombákról mielőtt baj lesz.
2017. nov. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én kb 4-5 hónap alatt fogytam 13 kilót 17 éves lányként :D

Imádtam/Imádom az édességeket és a nasizást de akaraterővel meg lett :D

Most a suli kezdésével esküszöm én is folyton éhes lettem és ezért ettem is össze vissza és én is ismerem a televagyok-éhes érzést... Fel is szedtem kb 3 kilót, abból már 2 őt leadtam megint...

Rájöttem,hogyha összevissza eszek és hagyom magam h szemetet is, akkor sokkal éhesebb vagyok meg sokkal inkább kívánok mindent, meg amúgy az energiám is sokkal kevesebb ilyenkor, mint most amikor egészségesen tudatosan eszem, sokkal kevesebbet és így még mozogni is van kedvem stb...

Nagyon sokat meghatároz hogy viszel-e be elég tápanyagot és elég változatos-e amit eszel!

2017. nov. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Egy jól összeállított étredntől nem fogsz éhes lenni, valószínűleg túl kevés kalóriát viszel be egy nap és ezért vagy állandóan éhes. Én 11kg-ot adtam le pár hónap alatt, és nem kopogott a szemem az éhségtől.
2017. nov. 12. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!