Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikortól fog látszódni?...

Mikortól fog látszódni? Nektek mikortól látszódott?

Figyelt kérdés
Szóval a múlt héten már elkezdtem figyelgeti mikor eszek és mennyit és mit, meg egyszer tornáztam itthon , a többi nap csak hulla hop karikáztam(10 perceket ).( ez ilyen kis bevezető volt).A héten is ügyelek az étrendemre és ma voltam kondiba 1 órát.Legközelebb szerdán megyek.Ha ezt igy folytatom akkor mikortól fog látszani az eredmény? én 170 cm vagyok és 68 kg .Igazából nem mondanám magam kövérnek csak inkább petyhüdt vagyok és a karomon,hónaljamon van háj ( ami nagyon nagyon zavar).Szerintetek ?? És nektek mikortól látszódott eredmény és milyen diétával vagy sporttal?
2010. máj. 31. 16:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Már 1 hét után jobban éreztem magam.Laposabb lett a hasam egy kicsit.Talán a többször keveset evés miatt (eddig sajnos többször többet ettem). Már 1 hónapja diétázom, kalória és szénhidrát számolással. (1200-1500kcal, 100-120g ch, de ma nagyon túlléptem a határokat:S-> 1900kcal és 195g ch-val) Már fogytam 2 kilót, tudom nem gyors, de nem is sietek sehova se:D 165cm és 67 kg vagyok és 21 éves lány.
2010. máj. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!