Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet heti 2 kilo fogyást...

Lehet heti 2 kilo fogyást egészzégesen csinálni?

Figyelt kérdés
Szénhidrátot kerlném. Nultivitamint szednék meg kb egy csirkemellet ebnék naponta 5 darabra vágva. Sok fomyadék meg egy gyümölcs tetszés szerint. Ikyet probalt valaki? Karácsonyig le kell fogynom mert undorodom magamtol a terhesség alatt hiztam most szoptatok de nem fogyok tőle inkább hixok. Zportolni mèg nem szabad mert sxétnyilt a hasizmom

#fogyás #drasztikusfogyás #sportnélkülifogyás
2017. nov. 25. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Amit írsz minden, csak nem egészséges fogyás. Ráadásul még a tejed is elapadhat a koplalástól.
2017. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Heti 2 kiló sehogy sem egészséges kb fél kiló hetente
2017. nov. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészségtelen koplalás a terved, és miért pont Karácsonyig kell lefogynod? Inkább térj át a valóban egészséges táplálkozásra, s járj hasi gyógytornára.
2017. nov. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Februar 1. Től van csak szabad időpont gimnas tikára ami helyreállitja a hasam
2017. nov. 25. 16:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Kb egy hètig ettem sovány husokat salátákkal. Salátához nem használtam öntetet. Elhagytqm a kenyeret es pèkárut . Reggelre natur muslit sima zabkàsát sovány tejjel. Nem használtam cukrot nem nassoltam. Stb kib@xott egeszségesen éltem huson salátàn meg tejen. Egy deka sem ment le. Egysem. 4 liter folyadèkot ittam. Itt csak a drasztikus koplalàs segit. Azer karàcsony mert ha addig sem adom le akkor meg kidobhatom a téli cuccaim mert semi nem jön rám. És mit mondjak egy pulcsi meg belefer de teljes ruhatárva dzsekitől a nadrágokig az borsos lenne. Addig kihuzom melegitőnadrágba. Tavaj vàsároltam be most akkor vwgyek mindent megint ? Egy évre ameddig nwm tudok ujra eljárni futni
2017. nov. 25. 17:32
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ja, hogy pár nap alatt már vártad a változást! Egyébként a tejet sokan nem tartják egészségesnek, ill. a mennyiség is számít.
2017. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem volt az olyan sok. Salátàbol.mondjuk sokat ettem rokkolàt meg .adàrkasalátát. hàt gondyam egy hèt alatt egy félkilo csak le mehetne....
2017. nov. 25. 21:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szoptatás alatt ne akarj már heti 2kg-ot fogyni!A szétnyílt hasizom mellett is lehet mozogni csak óvatosan és az nem a tornától fog rendeződni hanem a tested teszi a dolgát.Idő kell neki.

Másrészt butaság pont karácsonyra fogyni mikor általában olyankor többet és más dolgokat eszik az ember, csak frusztrálni fog vagy idegbeteg leszel vagy hányásig fogod enni magad.

Kilenc hónap a terhesség, óriási változás testileg-lelkileg-hormonálisan.Mindent csak fokozatosan csinálj nagyon sok idő kell hogy visszatérjen minden a rendes kerékvágásba.Ne undorodj magadtól hiszen életet adtál egy kisembernek ami maga a csoda!

2017. nov. 26. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Képzeld el anyukát eddig milyen kedves volt és sokhelyré elakart vinni de te azt mondtad nem s most pedig rád se kukant mert ott a (telefon) képzeld el milyen rossz lehet neked. és mikor vagy 12-11 vagy már nemérsz neki semmit

:( egyedül érzed magad egy idegennel és nemtalálod az anyukád (PL) EZ CSAK EGY BESZOLÁS-idézetk.

2017. dec. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!