Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diane 35 fogamzásgátlót...

Diane 35 fogamzásgátlót szedek, és egyszerűen nem tudok mellette fogyni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Diane 35 fogamzásgátlót szedek, és egyszerűen nem tudok mellette fogyni. Mit tegyek? Abbahagyni nem szeretném, még régebben a doki a pattanásaimra írta fel, amik sehogysem akartak elmúlni (mindent kipróbáltam) és csak a bogyó segített. Próbáltam más gyógyszert is, de az olyan volt a bőröm szempontjából mintha nem szedtem volna semmit. Mindig vékony alkat voltam, de a bogyótól 15kg-ot híztam egy év alatt. Ebből már 10et leadtam koplalással (igen tudom hogy nem egészséges, de egy fogyókúra se vált be). Majdnem mindennap tornázok, egy órát futok, de semmi. Van e hasonló fogamzásgátló mint a Diane (ami jó bőrbajokra) és mégse hízlal? Előre is köszi a segítséget!
2010. jún. 1. 15:21
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Semmilyen krém nem használt rá. Az utolsó esélyem volt a bogyó ami rendbe is hozta.Én se akartam először, de a súlyos pattanásosság már lelkinyomorékot csinált belőlem. 1 hónap szünetet tervezek, hogy tudjak fogyni. Már fogytam a bogyó mellett és akkor sem híztam vissza. Remélem így se fogom. Csak attól félek hogy a patik ilyen rövid idő alatt is visszajöhetnek. Bőrproblémákra valami hatásos krémet tud valaki? Valami olyat ami szárít, hámlaszt.
2010. jún. 2. 16:15
 12/14 anonim válasza:
Szerintem a legfőbb probléma az, hogy ezek a bőrhibák ami nálad is jelentkeznek hormonális eredetűek. Ajánlhatnak itt 100 féle krémet, az akkor jó, ha a bőröd "beteg". De mivel hormonális problémád van, így csak valamilyen gyógyszer segíthet abban, hogy ne legyen pattanásos a bőröd.
2010. jún. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, de nem tudom van e olyan hormonos bogyó ami jó lenne nekem. A legtöbb doki fogamzásgátlóval intézi el az ügyet, ezért nekem nem is ajánlottak eddig semmi mást. :/
2010. jún. 4. 13:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, azóta történt-e már valami fejlemény az állapotoddal kapcsolatban, de ha nem akkor mindenképpen keress egy JÓ magánorvost. Magándoki nem fog elintézni annyival, hogy nyomtat egy újabb recept foggátlót, hanem ki fog vizsgáltatni és ha kell, akkor több orvossal is összeül megállapítani mi bajod és hogyan kezeljenek. De persze ez nem ingyen van, sőt sajnos nagyon sok pénz, de megéri, hiszen látszik már rajtad mennyire kivagy és jó orvos biztos, hogy tud segíteni rajtad! A ragya miatti elkeseredésedet megértem én tiniként voltam szörnyen pattanásos és még huszonévesen is problémás a bőröm, de szerencsére már nem gyulladt, csak nagyon zsíros.

Egyébként ha tinikorú vagy, akkor az is lehet, hogy számodra is az IDŐ lesz a megoldás. Nekem is fel akarta amúgy írni még 1000 éve úgy kb 17 éves koromban egy bőrgyógyász a Dianét de én visszautasítottam mert irtóztam attól, hogy hormont szedjek akkoriban, még barátom se volt, nemhogy nemi életem.


25 N

2011. febr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!