Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fizikai munka mellett hogyan...

Fizikai munka mellett hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés

Takarítóként dolgozom, eddig 1400kcal-os étrendet próbáltam betartani, de max 3 napot bírtam, utána bezabáltam mindent ami szembejött..nincs energiám ha nem eszem cukrot, vagy ha mégis bírom, akkor pluszban sportolni nem megy már..nagyon elvagyok keseredve, mert hiába a fizikai munka, mégse fogyok.. :( mit (t)egyek?

21/l


2017. nov. 28. 09:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha fogyni akarsz, akkor a saját szükségleteidnek megfelelö kalóriamennyiségre van szükséged és nem "1400"-ra, mert ha túl keveset eszel - márpedig neked ez valószínüleg a koplalás kategória -, akkor az a terméseztes, hogy nem biros sokáig és utána dulpan bekajálsz.


Elöször is azt kellene kideríteni, hogy menyi az, amivel fogysz és mégsem éhezel, de ehhez tudni kell a magasságodat, súlyodat, a fizikai aktivitásodat, stb.

Javaslom, hogy keresd meg a kaloriabazis.hu-t, és ott add be az adataidat, a rendszerük kiadja, hogy mennyi az, ami neked megfelelö. Emellett ott könnyen tudod vezetni is a bevitt illetve felhasznált kalóriamennyiséget, meg a makrotápanyagok mennyiségét is.

2017. nov. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Meg persze kell egy kis akaraterő, kitartás is a fogyókúrához;)
2017. nov. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Akaraterö meg kitartás kell, de éhezés semmi esetre sem!!!!


CSAK akkor lehet tartósan lefogyni, ha nem éhes közben az illetö - és ez megfelelö étrenddel símán megoldható!

2017. nov. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
adataid?
2017. nov. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

1400kcal, ha okosan leosztod 4-6evésre, nem szabad, hogy rosszul legyél mellette.

Mozogni meg mondjuk biciklizz vagy kocogj, az nem olyan megerőltető, mint a kondi stb erőedzések.

2017. nov. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

sztem a mzgás mennyiség megvan a fizikai munka miatt

inkább a kcalt kéne belőni

2017. nov. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En 36évesen szobalányként dolgozom egy 5*-os hotelban, mellette geti 5x edzek, fitnessversenyekre járok. Hidd el, több energiad van mint hinnéd, csak elő kell őket csalogatni:) a sz.r étkezéstől ellustul az ember. A megfelelő diéta mellett nem éhezel, tartalmaz elegendő szénhidrátot-ami ugye energiát is ad, ugyanakkor mégis alacsonyabb az összkalóriamennyiség. Kérlek írd le miket ettél az 1400-as diéta alatt. Kíváncsi vagyok. És persze segítek is szívesen ha tudok.
2017. nov. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ki mondta, hogy ne egyél cukrot?

1500 kalóriába simán belefér a szénhidrát és a cukor.

Az a jó diéta, amibe minden belefér. Nem kell semmit sem kizárni.

Egyébként ha valóban sokat mozogsz, munka közben is, meg egyébként is sportolsz, akkor 1500-nál többet is ehetsz úgy, hogy az nem lesz sok.

Eddig mennyit ettél? Mik a rossz szokásait? Nasi? Üdítők?

2017. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!