Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valljuk be, mindenkinek a...

Valljuk be, mindenkinek a vékony nők tetszenek?!

Figyelt kérdés

Nézem az instagrammot és itt van pl ő:

[link]


Szinte már anorexiás,tényleg csak egy hajszál választja el tőle,még terhesen is csontos és 50 ezren követik,mindenki tetszikeli a képeit.

Itt gyakorin meg írják az emberek,hogy jaj a husi a menő,meg az a szép ha nőies,egy frászt. Az életben is mindenki a legvéknyabb csajokat ugrálja körbe és tartják különlegesnek meg szépnek. Hol az igazság? ÉN is ilyen vézna akarok lenni,mint ő.


2017. nov. 29. 17:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
35%

[link]


Ez a csaj sokkal formásabb és 500K követője van. 10x annyi, mint ennek a gebének. Látod, sokkal több embernek tetszik a szép izmos test, mint a vézna.

2017. nov. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"nem kell a piszkafa, csak nagy csöcsök meg nagy popó"

Siska Finuccsi

2017. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem vallom be azt, ami nem igaz.

Te legfeljebb csak a saját nevedben beszélhetsz.

2017. nov. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Itt látszik, hogy sportolt valamikor. Nem nagyon tudom, ki ez a nő, de 2 perc alatt megtaláltam egy interjút:

"Az aerobic volt a legelső szerelem amibe beleesett, majd azt követte az úszás, a tenisz és a kosárlabda. 10 éves korára az atlétika mellett tette le hűségesen a voksát és azon belül is a síkfutásban lelte meg önmagát, ahol igen hamar ki is érdemelte a magyar bajnoki címet. Az évek alatt többszörösen is szerepelt a magyar válogatott soraiban, ami nem csoda, hiszen számtalan magyar bajnoki címmel büszkélkedhet. Ezen kívül a világbajnoki ranglista 5. helye és az Európa ranglista 3. helye is az övé volt a korosztályában. Érthető, hogy hatalmas motiváció dobogott a szívében, amivel óriási példát tudott mutatni a fiatal sportolóknak. Még egy ösztöndíjat is elnyert 14 évesen az amerikai Clemson egyetemre."


Ami azt jelenti, hogy gyerekkora óta versenyszerűen sportolt. Azért néz ki így. Kifogott egy gazdag palit, megcsináltatta a cickókat, és kész.

2017. nov. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Az intás csaj akit te linkeltél őt nem azért követik,mert jól néz ki,hanem azért mert vicces.


Igen én is olvastam tegnap,hogy sportolt amúgy én sem ismerem ezt a nőt csak instán feldobta a képeit és nagyon szépnek láttam őt,de el is képedtem,hogy az ennyire sovány nőkért ennyien oda meg vissza vannak.Mert ez tényleg a határt súrolja szerintem.

2017. nov. 30. 13:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!