Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bevalt fogyokurak?

Bevalt fogyokurak?

Figyelt kérdés
Kedves Lanyok! Elsosorban most toletek kernek hasznos (gyors) fogyokura otleteket, amik nektek is bevaltak mar! Ertelmes valaszokat elore is koszonom..

2017. nov. 29. 18:58
 1/3 A kérdező kommentje:
4 kilotol kene mihamarabb megszabadulnom. Pontosan tudom, h nem lesz tartos igy a fogyas-az ilyen kommentelok kerem kimeljenek! :-)
2017. nov. 29. 19:01
 2/3 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez vált be :) gyorsan fogytam tőle, mozgás mellett presze. Nyilván nem a szertől fogytam, hanem az étkezés kihagyásától esténként.

Megmondom őszintén hogy 1,5 hét alatt 53 kg-ról 51,3 lettem elég gyorsan. (esküvői ruha miatt :D ).

sima ügy volt. Mondjuk egy viszonylagos önuralom kell mellé, egy percig sem csábultam el édességek ilyesmi irányába.

Ja meg a vízhajtással is próbálkozhatsz, mert nekem az is sok volt. Az is 1 kg lehet legalább.

2017. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti 1x cukrozott étel, mellette minimális tészta és gabona (rizs is). Sok zöldség, sovány hús (lehetőleg nem zsiradékban sütve), hal. Gyümölcs módjával (napi egy szem alma, banán, nyáron barack stb.)

Heti 3x1 óra mozgás. Pl. biciklizés, kocogás, séta emelkedőn, valami normális fitnesz, ami átmozgat és nem csak zenére laza kis lötyögés.

2017. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!