Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nyáron ezt csináltam, mégse...

Nyáron ezt csináltam, mégse fogytam?!

Figyelt kérdés

14 órában dolgoztam. Reggel csináltam 4 túrópalacsintát (túró, tojás, édesítőszer, tej), azt ettem munkában délelőtt, délben ettem egy kis főételt, vagy vittem húst rizzsel, vagy ott ettem tésztát valamilyen szószos hússal, általában ezekt is két részre osztottam, ettem délben és délután 4-kor. Ennyit ettem egész nap vagy másfél hónapon keresztül, a szabadnapjaimon sportoltam, mégse fogytam.

165 cm 58 kg vagyok, de eddig csak úgy tudtam fogyni, hogy 500-700 kcalt ettem egy nap (50 g fehérje, 60-70 g ch, 20-30 g zsír). Ez normális dolog? Elég gyors az anyagcserém, kétóránként megéhezem, bármennyire is bekajálok. 22L


2017. dec. 13. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor te is mutáns vagy, mint minden harmadik kérdező ebben a kategóriában, akik alig esznek, mégsem fogynak. Ha 500-700 kalóriára kell levinned a napi energiabevitelt a fogyáshoz, akkor vidd annyira! De ez csak rád, mutánsra érvényes! Más ne csinálja, mert ezek az értékek veszélyesen alacsonyak!
2017. dec. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Hova akarsz még fogyni ideális súllyal? Mi a lótúrónak! Azért nem fogysz, mert a szervezeted nem akar az eszeveszett fogyókúrádba beledögleni! Baromian unalmasak már ezek az anorexiások húszasával ebben a rovatban!
2017. dec. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valóban gyors lenne az anyagcseréd, akkor 2000-3000kcal-val lennél 58kg.
2017. dec. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak 500-700 kalóriától tudsz fogyni, akkor vagy tönkrebäsztad a testedet az idióta fogyókúrákkal (ez helyre lehet hozni amúgy), vagy pedig megvalósíthatatlan elképzeléseid vannak a fogyásoddal kapcsolatban, és mindenáron egy hónap alatt akarsz lefogyni 10 kilót.
2017. dec. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mit sportoltál,hányszor,hány percet?Szabadnapokon mit ettél?

Egyébként meg tutira karcsúsodtál centiméterben,max kg-ban nem "fogytál".

22/L

2018. jan. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Vagy lehet tényleg nem fogytál,mert a szervezeted elkezdett raktározni,mert nem volt meg a napi minimum 1200-1300 kalória,ami fogyás esetén is szükséges!
2018. jan. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*fogyókúra esetén
2018. jan. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!