Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Napi 5x-i étkezés mellett...

Napi 5x-i étkezés mellett miért korog a gyomrom?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdtem diétázni, tehát kisebb adagokat eszem többször, no nasik, kevés szénhidrát és több hús, zöldség. Úgy tudtam, hogy felgyorsul az anyagcsere, ill. nem lesz éhségérzetem, de valamit rosszul csinálok.

2017. dec. 20. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
De lesz éhségérzeted, főleg az elején.
2017. dec. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Illetve a diétában épp hogy lelasul az anyagcsere, nem pedig felgyorsul.
2017. dec. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az anyagcserével miért kéne bárminek történnie? Ha rendesen eszel s mindennap, akkor rendben van normál esetben.


A korgás fura dolog, ritkán jelentkezik, ha folyton eszik valaki, amennyire tudom, passz. Bizonyára egyedi is ez, nekem szinte sosem korog a gyomrom, néha 20 órával evés után megteszi, de általában nem. De mintha üres gyomor kéne hozzá... Bizonyára kiürül az a kevés étel s azért akciózik. Érdekelne egy szakértő válasza, miért is lehet ez :)


Az éhségérzet az egy teljesen egyéni dolog. Van, akinek MINDIG van éhségérzete, ha kalóriadeficitben eszik, teljesen függetlenül diétától és mindentől. S van, akinek sosincs. Én napi 5 evésnél garantáltan éheznék egész nap, amennyiben nem ennék kalóriatöbbletben, bár azért extrém kevés szénhidrátnál a kalóriaegyensúly is jó lenne.


Az is lehet, hogy túl keveset eszel, kicsit többel nem lenne gond... Vagy más étrenden. Vagy kevesebb, de nagyobb étkezéssel.

2017. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!