Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A paradicsomleves mennyire jó...

A paradicsomleves mennyire jó diétás kaja?

Figyelt kérdés
Esetleg tudnátok még mondani alacsony kalóriatartalmú ételeket? 2 kg-ot akarok fogyni!
2010. jún. 3. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Paradicsom csak nyers formájában fogyókúrás élelmszer, a leves már nem az.

Alacsony kalória tartalmú élelmiszerek a zöldségek, gyümölcsök, sovány húsok, halak /persze nem olajos halra gondolok!/, a kétszersült pékárú, stb.

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 clint ***** válasza:
54%

a paradicsomlevest nem tudom hogy csinálják, de ha van benne zsiradék vagy tészta akkor már nem jó...

Csirkemell, tojásfehérje, hal, rengeteg zöldség!!!!

Brokkoli, saláta, uborka, minél zöldebb annál jobb, de ne félj a piros vagy sárga zöldségektől se.. A gyümölcsöt hanyagold ha biztosra akarsz menni, mert sok a cukortartalma, max zöldalma ami savanyu...

2010. jún. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hm, több helyről hallottam azt, hogy a paradicsomlevest kifejezetten ajánlják azoknak, akik diétáznak, mert a paradicsomnak zsírégető hatása van. Én zsiradék és tészta nélkül ettem, mert amúgy a tésztát utálom. Szóval most nem tudom eldönteni, mi az igaz.
2010. jún. 3. 15:05
 4/8 anonim ***** válasza:

nem kell agyoncukrozni


amúgy: fogsz egy jó darab marha leveshúst, felrakod főni kis sós vízben...habot leszedegeted...ha kezd jó lenni a hús...sok, sok, sok zellert beleteszel, + pár sárgarépát, paszternákot, egy fej hagymát egészben, 2-3 gerezd fokhagymát, fehérrépát, krumplit----vége fele gombát....fűszerek: bors, szerecsendió (vagy Maggi folyékony Magyarországon nem kapható fűszerkivonat) ...zöldségeket és a húst kiszeded és felkockázod, a levesbe meg teszel sűrített paradicsomot (akár friss paradicsomból készítve) és összeforralod


ha szereted, akkor a zöldségeket is vissza lehet tenni tálaláskor, de lehet csak a húst is...tészta, vagy daragaluska is megy hozzá

2010. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

Tettél bele cukrot?

Akkor nem ha édesítővel csináltad akkor igen.

2010. jún. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kb. 1 teáskanál cukor volt benne, mert nem valami nagy adag volt, inkább fél liter.
2010. jún. 3. 15:15
 7/8 clint ***** válasza:
66%

Fogyókúrában a hiánytünetek miatt egy kiskanál cukor is olyan mint máskor a sok...

A hiánytünet miatt rögtön elraktározódik, ugyhogy hagyd a cukrot...

2010. jún. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Milyen paradicsom leves az, amiben se zsiradék, se tészta /remélhetőleg betétként rízs sincs/, se liszt /a rántáshoz ez is kell egy pici!/ nincs? Az nem is leves, hanem egy melegvizes lötty. Akkor meg minek a friss, aromás paradicsomot megfőzni? Edd nyersen, úgy igazán zsírégető és egészséges!
2010. jún. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!