Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki adna egy kis realis...

Valaki adna egy kis realis motivaciot?

Figyelt kérdés

A csaladom mindig ugy van vele hogy jajj de aranyos megint elkezdett dietazni, vigyunk neki sutiket, semmi baj ha abbahagyod, majd legkozelebb. Es nekem ebbol annyira elegem van. Valaki legyszi picit durvabban irna valamit hogy legyen motivaciom? De ne ilyen ugyis menni fog hlyesegeket mert nekem ez nem hasznal csak ha leorditanak, vagy kb elhordanak minden utolso kover disznonak. Elore is koszonom

15/L



2018. jan. 3. 11:32
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

A legreálisabb motívációt ne mástól várjad.

Ha fogyni akarsz, legyen motívációd az: 'elhgatároztam, hogy lefogyok!'

.

Kölönben, kérdésed fakenek tartom, mert talán nem mástól várod, hogy megmondja, rád üvöltse, hogy mit miért tegyél.

2018. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na pontosan ilyen lesajnalo valaszra van szuksegem, koszonom elso
2018. jan. 3. 11:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Magadnak fogysz vagy hízol, magad határozod meg, hogy mit eszel meg és mit nem. Ne is fogyókúrának fogd fel, hanem egy kihívásnak, amivel bebizonyítod magadnak, hogy önálló döntéseket vagy képes hozni. Engem soha nem.az motivál, hogy mások mit gondolnak, hanem hogy én hogy érzem jól magam a bőrömben.
2018. jan. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Talalj vkit akivel egyutt tudsz edzeni. Csportos orak is nagyon jok erre. Benne van a versenyszellem, latod, hogy a masik is csinalja akkor te is. A mozgas ad egy "loketet" jobban erzed magad tole, es igy azt is konnyebb lesz megallni, hogy ne egyel ossze mindent, masreszt az ido alatt se eszel, mert elfoglalod magad amig edzes van, keszulodsz stb
2018. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Leírom én hogyan csináltam, nekem ez vált be:


Sport nélkül és konkrét célok nélkül nem fog menni. Szeretsz pl. futni? Nekem az segített, hogy különféle amatőr futóversenyekre jártam. Persze nem az volt a célom, hogy első legyek, hanem hogy teljesítsem a távot. Jól esett a mozgás, a verseny hangulata, az emberek társasága, a minden résztvevőnek járó ajándékcsomag :). Ja és emellett fogytam is.


A lényeg az, hogy nálam az a módszer működött, hogy valami élvezetes sportolást kerestem és tudtam, hogy ettől megindul majd a fogyásom is. Így nem azon kattogtam, hogy vajon a héten mennyit fogytam, hogy nézek ki stb. A sportolás magával hozta a fogyást is.

2018. jan. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, csak nálam az a baj, hogy versenysportoló vagyok, eleget mozgok minden nap edzesem van, de a diétázás az ami nem megy. Egyszeruen mindig elgyengulok. Valami valami tipp? Nektek ez a része hogy ment?
2018. jan. 4. 13:50
 7/7 anonim ***** válasza:

Amikor valaki az álmaiért küzd természetes, hogy időnként elér egy mélypontra, ami kizökkenti, megingatja a képességeit.

Innen két út van, vagy feladod vagy mész tovább. Motivációt kevesen tudnak adni, mert benned van az a miért amibe tudsz kapaszkodni, nézhetsz motivációs videókat, idézeteket, de csak is te tudod miért akarod.


Ha te engeded hogy mások befolyásoljanak, ha te engeded hogy mások belezavarjanak a célodba, akkor fel fogod adni.


Amikor én fogyóztam és sütivel kínáltak, annyit mondtam "egyétek meg ti" nem hibáztathatod a családod azért mert te megetted azt a sütit.

2018. jan. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!