Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki letudott fogyni kalória...

Valaki letudott fogyni kalória számolassal?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor mennyit adtatok Le? Kb mennyi idő alatt?első hónapban mennyit fogytatok?
2018. jan. 15. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
74%
Kalóriaszámolással mindenki le tud fogyni, aki nem csapja be magát és elég kitartó. Ez biosz meg matek. (Én 8 kg-t adtam le kb. 2,5 hónap alatt. Az első héten úgy bő egy kiló ment le, de annak nagy része persze víz volt.)
2018. jan. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Én is sokáig hittem a kalóriaszámolásban, de nem mindenkinél működik, sajnos. Tapasztalat.
2018. jan. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

De, mindenki fogy kalóriadeficitben s csak akkor nem jó módszer ennek ellenére, amikor valaki nagyon beteg és nagyon rosszul működik a szervezete s inkább anyagcserét lassít, mintsem normálisan fogyjon (állítólag van ilyen s ha nem lenne, nem tudnék értelmezni pár extrém esetet).

Más kérdés, hogy pl. én hiába számolok, attól még nem tudom betartani a keretemet, kell hozzá egy jó étrend is. Ami egyébként is alap egy egészséges fogyásnál.

2018. jan. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A makrokra is érdemes odafigyelni. Csak kalóriaszámolással (de magas szénhidrátaránnyal) sokkal lassabb ütemben fogytam, mint ugyanolyan napi mérleggel alacsony szénhidrátbevitel mellett.
2018. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 38 kilót fogytam több mint 3 éve vele 10 hónap alatt. Első hónapban lement kb 8-9 kiló, de ennek fele víz volt.
2018. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!