Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sport nélkül mennyire tudok...

Sport nélkül mennyire tudok lefogyni?

Figyelt kérdés
Érettségiig nem lesz időm elmenni edzésekre, viszont pár kilót le szeretnék adni. Ha hanyagolom az édességeket, tésztákat, pékárukat (amiket eddig azért ettem, csak közben heti kétszer edzettem is), attól független fogok tudni fogyni? Plusz azért próbálok minél többet mozogni úgy, hogy inkább sétálok vagy biciklizek busz helyett meg tesiken is mozgok.
2018. jan. 17. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet tudni. Édességek, tészták, és pékáruk nélkül sem garantált a fogyás.
2018. jan. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel 70%-ban a helyes táplálkozás számít a fogyásban, így a válasz igen, le tudsz fogyni csak diétával, HA betartod. Jobban fognak állni rajtad a ruháid, viszont valószínűleg plötyi leszel attól függően, hogy mennyit adtál le. Tehát ha a cél a bikiniképes alak, akkor sport nélkül nem fog menni. De ha csak bele szeretnél férni egy számmal kisebb gatyádba, akkor elég lesz csak a diéta.

Én tíz hónap alatt fogytam húsz kilót csak diétával, sport nélkül - nem tudtam sportolni mert nagyon fájt a lábam, járni is alig tudtam.

2018. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet fogyni. Nekem is sikerült. Viszont nem azt kaptam amit vártam. Most tornával együtt fogyok. Nagyon jól formásodom. Ne mond nekem hogy nincs heti 3-4x 20 perc magadra. Te is tudod hogy ez csak kifogás. Mikor a tanulásban szünetet tartasz lenyomsz egy Rubint Réka 20 percest és kész. Ha meg a négy évet becsületesen végig tanultad akkor nem kell túlparázni az érettségit, nem lesz gond. Úgyhogy ne sajnálj magadtól 20 percet. Jobban is megy majd utána a tanulás, felfrissülsz. Szóval ez csak hozzáállás kérdése ezt te is tudod. Ha meg tényleg lusta vagy 20 percre akkor is le tudsz fogyni. Max nem leszel annyira feszes.
2018. jan. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


fogyni csak kalóriadeficittel fogsz, ha elhagyod ezeket az ételeket se garantált a fogyás, ha mellette megeszel 2000+ kalóriát az egésszéges ételekkel. Ha nem is tudsz eljárni, otthon egy min. fél órás edzést beiktatnék a helyedben, anélkül tényleg nem lesz szép a fogyás. Illetve van az alapanyagcsere (napi min. kalória szükséglet) ami alá nem ajánlatos menni,mert éhezni fog a szervezeted és elkezd raktározni. Erre van sok oldal ami kiszámolja neked. Napi max 500 kalóriadeficit az egészséges, az heti kb fél kg mínusz :)

2018. jan. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek!

Tudom, hogy fontos a sport, nem is arra akarok kilyukadni, hogy teljesen abbahagyom.

3 éves korom óta mindig csináltam valamit. 8 évig táncoltam, 2 évig röplabdáztam, 2 évig atletizáltam, 1 évig tornáztam, stb (ezt még tudnám egy ideig folytatni). A lényeg az, hogy nekem a mostani értékrendemben más dolgok fontosabbak, és ez csak kb 4 hónapot jelent.

2018. jan. 17. 15:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Az írod hogy a mostani értékrendedben más a fontos. Hidd el hogy mindig lesz olyan ami fontosabb. Később az egyetem, a pasid , férj, esküvő, gyerek, munkahely. Mindig lesz valami. Válaszd az arany középutat.
2018. jan. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!