Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha tele vagyok és...

Mit tegyek ha tele vagyok és mégis nagyon kívánom az étel, pedig tudom, hogy csak rosszabbul lennék, de mégsem tudom megállni az evést?

Figyelt kérdés

2018. jan. 19. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, mint a kutyám😂 Egésznap csak enne, szerintem jön a hideg:DD
2018. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Necces, de valahogy el kell érned, hogy megálld ezt az önsorsrontó ténykedést (amit sokunk elég jól ismer). A te fejedben mi nem tudunk rendet tenni.


De olykor egy jobb étrend is segít, esetleg némi mozgás, ami feldob annyira, hogy ne az ételben keresd az örömet... De ez nagyon összetett, lelki probléma, nem lehet rá fix receptet adni.

2018. jan. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Önuralom. Álld meg, hogy nem eszel.

Keress vmi elfoglaltságot(sport, művészetek, természetben járkálás-állatokkal foglalkozás-->ez a lelkednek is jót tesz).

Keress egy jó étrendet az életmódodhoz megfelelően és azt kövesd.

Igyál 2-3 óránként egy pohár vizet(ez eltelít némileg).

Ha nagyon nem bírod már, hogy ne egyél vmit, akkor keress egészséget nassot(pl sárgarépa, káposztatorzsa, karalábé, csöves kukorica, fagyasztott gyümölcs, olajos magvak mértékkel).

Mozogj sokat, mert a mozgás is csökkenti az étvágyat(legalábbis nálam, de a sport amúgy is egészséges).

2018. jan. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Néha én is így vagyok. Akkor nekiállok sportolni, mielőtt annyira elhatalmasik az érzés hogy lesz.arok mindent és jöhet a kaja. A sport segít.
2018. jan. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Hasznosak voltak.
2018. jan. 20. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!