Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítség! Már nem tudok mit...

Segítség! Már nem tudok mit csinalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 eves vagyok es 12 eves koromban kezdodtek az etkezesi zavaraim.

Eloszor anorexias lettem 160 cm-hez 65 kg voltam es 37-38 kg-ra fogytam le aztan ez atcsapott bulimiaba, ami a mai napig tart.

Jelenleg 160 cm es visszahiztak 65 kg, de ez mar nagyon sok, ennek ellenere allando falasrohamaim vannak, amiket muszaj valahogyan kompenzalnom....

Es mar nem tudom mi tevo legyek, ugy erzem nagyon dagadt vagyok, de megsem tudok elkezdeni egy normalis dietat, mert elobb-utobb mindig falasrohamokba torkollik, hiaba figyelek arra, hogy azert megsem ehezzek.



2018. jan. 21. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Alapo orvosi kivizsgálás, pszichológus.
2018. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichológusnál, de nem sokat segített. :/
2018. jan. 21. 16:44
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak szar pszichológusok. Keressetek egy másikat!
2018. jan. 21. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor keresel egy másikat, akihez kitartóan eljársz. Az étkezési zavarok, csak a lelki betegségek megjelenési formái, ezért ezek megoldása nélkül nem fogsz tudni javítani az állapotodon. Szóval nem diétára van szükséged.


Gyakori tévképzet, hogy pszichológusnál vagy terapeutánál tett látogatás után egyből jobban lesz valaki, valójában a problémák feltárása miatt először rosszabbul lesz az ember.

2018. jan. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!