Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnék fogyni, ha elhagynám a...

Tudnék fogyni, ha elhagynám a napi egy tábla csokit?

Figyelt kérdés
Naponta már csak egyszer eszem. Eszek egy kis gyümölcsöt még, és minden nap megettem eddig egy tábla, 100 grammos csokit. Ez arra elég volt, hogy nem híztam, de nem is fogytam. Ha elhagynám ezt a csokit, elkezdenék fogyni? Vagy ez már nem oszt nem szoroz?
2018. jan. 23. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Napi 500 üres kalória! Hogyne számítana!
2018. jan. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Természetesen oszt is meg szoroz is, mivel 10 deka csoki kb 500 kilokalória, így 18 nap alatt felmegy egy kiló, amit ha nem eszel meg, mindjárt kevésbé hízol. Hogy fogysz-e, az az elfogyasztott kalóriaértéktől függ. De ne egyszer egyél egy nap, mert az lelassítja az anyagcserédet és kikészíti a gyomrodat. Nem úgy kell fogyni.
2018. jan. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A napi egy evés nem lassítja az anyagcserét, ahhoz koplalás kell (vagy kevés mozgás a sok után s van még speciális eset, de a napi egy evés nem ilyen).


Azt mondod, kérdező, hogy sokat eszel egyszerre?

A csoki elhagyása természetesen segíthet, ha nem pótolod be mással a kieső kalóriákat. Akkor nem fogysz vele, ha így sem kerülsz deficitbe. Nem mindenki kerül deficitbe, ha súlytartás után lecsökkenti a kalóriabevitelt, vannak trükkös dolgok. De tipikusan azért fogyás várható, ha ennyivel kevesebbet eszel.

2018. jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
46%
Szerintem a kérdezo ugy értette, hogy csak csokit és gyumolcsot eszik egy nap, tehát kb 600 kaloriát. El akarja hagyni a csokit is, ugyhogy majdnem semmit fog enni egy nap. Persze, fogyhatsz így, de nem sokáig fogod birni az éhezést. Amint normálisan fogsz enni, dupla annyi kilo jön rád.Nem jo modszer a fogyáshoz.
2018. jan. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!