Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Manapság az edzőtermekbe már...

Manapság az edzőtermekbe már csak az ilyen Dukai Regina alkatú lányok járnak, akik minden edzésükről selfie-t készítenek, vagy járnak még olyanok is, akik nem túl előnyös kinézetűek és fogyni szeretnének?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni, ezért úgy gondoltam, hogy néha nemcsak otthon tornáznék, hanem eljárnék edzőterembe is, de félek attól, hogy már csak a "tökéletes" lányok járnak az edzőtermekbe és kinevetnének, hogy hogy nézek ki. Mert ilyen edzőtermi együtt edzős képeken is minden csak bombanők vannak, olyanokat nem látni, akiknek van egy kis súlyfeleslegük. Tudom, hogy nem kellene törődnöm a gúnyolódásokkal, de rossz érzés lenne ha folyton beszólogatnának. Nem vagyok nagyon durván kövér, 75 kg vagyok, de nem érzem így jól magam a bőrömben, 10 kg-ot le szeretnék fogyni.

2018. jan. 25. 12:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy attól, hogy vannak ilyen fitneszfotó-mániások, még nem csak ők járnak el edzeni, csak ők azok, akik ezt kiposztolják. Te sem töltögetsz fel magadról ilyen képeket, mégis létezel, az edzőteremben is.
2018. jan. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a sok választ :) Sokat segítettetek! :)

Utolsó! Nyilván azért tettem fel a kérdést, mert nem tudtam, mivel a reklámokban is meg minenhol fitnessztermekben csak tökéletes nőket lehet látni, így érthető, hogy voltak fenntartásaim.

2018. jan. 26. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!