Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Manapság az edzőtermekbe már...

Manapság az edzőtermekbe már csak az ilyen Dukai Regina alkatú lányok járnak, akik minden edzésükről selfie-t készítenek, vagy járnak még olyanok is, akik nem túl előnyös kinézetűek és fogyni szeretnének?

Figyelt kérdés
Szeretnék lefogyni, ezért úgy gondoltam, hogy néha nemcsak otthon tornáznék, hanem eljárnék edzőterembe is, de félek attól, hogy már csak a "tökéletes" lányok járnak az edzőtermekbe és kinevetnének, hogy hogy nézek ki. Mert ilyen edzőtermi együtt edzős képeken is minden csak bombanők vannak, olyanokat nem látni, akiknek van egy kis súlyfeleslegük. Tudom, hogy nem kellene törődnöm a gúnyolódásokkal, de rossz érzés lenne ha folyton beszólogatnának. Nem vagyok nagyon durván kövér, 75 kg vagyok, de nem érzem így jól magam a bőrömben, 10 kg-ot le szeretnék fogyni.

2018. jan. 25. 12:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Ja, és tudom, hogy nem minden modellalkatú lány gonosz, de sajnos sokukkal volt már negatív tapasztalatom, hogy utcán beszóltak, hogy hogy nézek ki meg a suliban hallottam, hogy a WC-ben kibeszélnek, hogy hogy lehet barátom, ha ilyen előnytelenül nézek ki.
2018. jan. 25. 12:42
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Az edzőterembe nem buta gyerekek járnak, nem szokott senki gúnyolódni, mozogni jönnek oda az emberek.

Én vékony nő vagyok és erősödni jártam oda, nem fogyni. A kutya nem foglalkozott velem, én se másokkal. A pasik emelgették a 40 kilókat, miközben én a 15 kiló alatt épp meghalni készültem... és?

Azért nem járok már mert nem tetszett a társaság, amikor fiatalok jöttek akkor mindig ment a vihogás, főleg ha lányok párban voltak edzőnél (márpedig lányok képtelenek egyedül bármit is csinálni), volt egy srác aki összefingta a helyiséget amikor megemelt egy súlyt... és nem is tetszett az a monotonitás sem. Inkább akkor futok a szabadban, csendben.

2018. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
Az edzőterem nem az a hely, ahol másokat piszkálnak. Tapasztalataim szerint inkább még segítenek is, tanácsokkal látnak el stb. Már maga a tény, hogy kitűztél egy célt és teszel is érte becsülendő. Ha pedig mégis bizonytalan vagy, keress egy edzőpartnert.
2018. jan. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút téveszmében vagy!:) Aki fényképezi magát IS lehet segítőkész és kedves. Én abszolút kezdő voltam, amikor lementem a terembe. Senki sem nézett rám, nem nevetgélt azon, h mit, h csinálok. Amikorra már azt hittem, h "haladó" vagyok, mert otthonosabban mozogtam, magabiztosabban, akkor is egy gyakorlat végzésekor egy lány odajött hozzám, h ne haragudjak, de nem teljesen jól végzem a gyakorlatot, és megmutatta, h h csináljam. Szóval ha valamit nem tudsz, vagy valami olyat szeretnél csinálni, amit mondjuk a melletted lévő, akkor ne féld azt megkérdezni :) Én még bunkóval sosem találkoztam teremben
2018. jan. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Nyilván nem azt gondolom, hogy buta gyerekek járnak edzőterembe, csak azért tartok tőle, mert a mi sulinkból csak a tökéletes menő lányok szoktak lejárni és hetente minimum egyszer posztolgatnak róla a facebook-on, hogy ott voltak meg mennek alá nekik a kommentek, hogy így kell ezt csinálni, gyönyörűek. A lányok meg anyira el vannak tőle szállva, hogy cikiznek mindenkit a suliban, aki nem úgy néz ki, mint ők.
2018. jan. 25. 13:22
 6/12 anonim válasza:
100%

Azért azt nem szabad elfelejteni (legyen szó férfiról vagy nőről), hogy a sportos alkatér meg kell dolgozni. Senki nem születik úgy. Ez egy hosszú és kitartó munka eredménye , legfeljebb a genetika szólhat kissé bele.

Azok akik rajtad gúnyolódnak idióták. Elfelejtik ők milyenek voltak, vagy milyen volt meghozni az elhatározást, hogy igényesebb leszel a testeddel. Akibe egy szemernyi értelem is szorult az segít és támogat .

2018. jan. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne figyelj azokra a lányokra. Ügyet se vess rájuk. Csak a cél legyen a szemed előtt! Pontosan ez a céljuk, h eltántorítsanak, mert látják, érzik, h jó úton haladsz és a gúnyolódásukkal akarnak erről letéríteni.. Ne hagyd! Ha esetleg ugyanabban a teremben vagytok egyszerre, akkor ne is nézz rájuk! Meg fogsz lepődni, h milyen jó fej, segítőkész emberek járnak tornázni. Tudják, h milyen a fejlődés, ők is tapasztalják, nem véletlenül vannak ott. Természetesen a divatcsitriket ne vegyük ide.


Közben nekem eszembe jutott még 1 pozitív élmény. Volt egy gép, amit nem tudtuk, h hogyan kellene használni, álltunk előtte a barátnőmmel és vakartuk a fejünket, h ez most hogy. Egy srác látta, h értetlenkedve állunk a gép előtt és megkérdezte, h meg-e mutassa, h h működik. Megmutatta, majd "beállított" minket a megfelelő testtartáshoz, h h álljunk helyesen :)

2018. jan. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki a francokat érdekel?

Nem fogok hazudni, vannak olyan emberek az edzőtermekben, akik kb nem is edzenek, csak másokat figyelnek, kibeszélnek, kinevetnek.

Ez az ő szégyenük, nem a tiéd.

Menj el nyugodtan és edzz. Ha nem tudod az elején melyik gép hogy működik stb az sem szégyen, mindenki úgy kezdte. Néhány alkalom után belerázódsz. Ne foglalkozz másokkal!

Ha kell tegyél be fülest és foglalkozz az edzéssel.

A legtöbb ember azt csinálja.De tényleg akad olyan, aki másokkal foglalkozik.Az olyannal nem tudsz mit csinálni, le kell szarni magasról.

Ahol én voltam legutóbb ott is voltak picit teltebb lányok, semmi szégyen nincsen benne! Menjél nyugodtan!

2018. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanígy vagyok, mint te. :)

Most egy év után végre összeszedtem a bátorságom, meg találtam egy olyan edzőtermet, amit úgy hirdetnek, hogy a kezdők terme. Gondoltam, akkor ott annyira ciki nem lehet. :D

Mondjuk, mikor bementem érdeklődni, kicsit elbizonytalanodtam, mert csupa kigyúrt állat volt bent, meg tán két csaj, mondom úristen, én biztos ezt akarom? :D De ma voltam bent újra, napközben pl. alig vannak, szóval ez biztató.

Egyébként én jóval elhízottabb vagyok, mint te, 20 kilót szeretnék fogyni, és még akkor se leszek ideálsúlyomnál. De nem röhögött ki a recepciós, hogy mit akarok én ott, szóval majd meglátjuk. :D

Most úgy döntöttem, adok magamnak egy hónapot, ha utána is kellemetlenül érzem magam, hogy úristen kinéznek, meg a sok bombanő között, akkor majd elgondolkodom rajta, hogy akarom-e folytatni.

2018. jan. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 TXCowboy ***** válasza:

Dukai Regina az egy fogpiszkáló, rá is fér a gyúrás.


Amúgy honnan tudod, hogy 10kg-ot akarsz fogyni, talán valami géppel le lett mérve a teszsír%-od? Én inkább normálisan ennék és sportolnék, hogy a testalkatom átalakuljon formássá, nem pedig fogynék a zselé testemmel tovább, hogy még a bőröm is lötyögjön.


[link]

2018. jan. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!