Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olyan dagadt vagyok mint egy...

Olyan dagadt vagyok mint egy tehén és annyit zabálok mint egy hízódisznó! Hogy fogyjak le ha folyton éhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudok kevesebbet enni mert folyton szédülök meg remegek ha nem eszek elegendőt. De ha eszek akkor meg folyton hízok pefig így is van súlyfeleslegem. Mi a fenét tegyek?

Szeretnék kérni tőletek segítséget az alábbiakra:

-egy jó étrend(hányszor, mit-mit nem, mikor, miből mennyit stb)

-sport, mozgás(mit mozogjak, ami jó kalóriagyilkos, zsírégető, mit kéne edzeni, hogy ne legyek löttyedt, hányszor miből mennyit stb)

-kiegészítők(tea, gyógyszer, ital, ami segíti a fogyást, mindenre szükségem van, hátha közös erővel mindent belevetve sikerül)


Olyan válaszokat kérek, akik értenek hozzá és nem csak kioktatnak, hanem tudnak a problémáimra válaszolni!

Előre is köszönöm!!

Adataim:

-16 és fél éves

-lány

-163cm

-62kg

-fehér lisztre és tejre allergiás

-12-15kg-ot szeretnék leadni


2018. jan. 25. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Télen nehezebb a fogyás mert hideg miatt tartalékol a test . 6-7 kg mínusz elég lesz . Hullahopp karika egyik jó megoldás .
2018. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Dehogy vagy dagadt, csak túlságosan drámai. Van rajtad jópár kiló plusz, annyi.


Nincs mindenkinek jó étrend. Az alapokat tudod? Ha nem, olvasgass, nem akarok mindenkinek kisregényt írni.

A legegyszerűbb a saját étrendedből kiindulni, azt megjavítani a gyenge pontokon.

Tapasztald ki, mitől laksz jól.

Sport? Sok lehetőség van, nem tudom, mihez vagy szokva, mekkora az edzettséged, érdekelnek-e az izmaid... Én gyaloglok, mert nekem az megy és futással tizedannyi kalóriát sem égetek, mert 2 perc után kidöglök... De a legjobb kombinálni, kardió, aerob, erősítő edzés... Szeretsz valamit sportolni? Mert azt érdemes csinálni, amit nem adsz fel.


Kiegészítő nem kell, max. ha rossz az étrended, de ne legyen az. Csodaszerek nem léteznek.


Tudom, milyen az, ha 2000+ kcal mellett éhezik az ember, na ilyenkor jó egy életmódváltás, más, jobb étrenddel. Olykor az időzítés is sokat számít, hány étkezés, mikor... Ez nagyon egyedi.

2018. jan. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Ezt a blogot a helyedben megnézném, 6 hónap, -60 kg, és ha neki sikerült, neked is fog.


A jó étrendet senki nem fogja neked ingyen megírni, max iránymutatást adni.

Inkább te írd le, hogy mit és mennyiszer eszel egy nap.

Kiegészítők, amik segítik a fogyást: motiváció, akaraterő, kitartás, elszántság, folyamatosság, rendszeresség.

Ilyen hülyeségeknek ne dőlj be, hogy minden reggel igyál meg 2 dl vízbe csavart akármit, vagy igyál xy teát f*sásig.

2018. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Nem vagy dagadt, az előttem válaszolóval egyet értek, hogy túl dramatizálod, de voltam már hasonló pánikban úgyhogy megértem. A lényeg, hogy elégedett legyél magaddal.


Hirtelen ami eszembe jut azt írom, nem vagyok szakavatott, de valamennyire jártas vagyok a témában.


Először is el kéne menj egy teljes kivizsgálásra, mert lehet valami háttér oka a folyamatos éhségnek. Pl vércukor szint ingadozás is okozhatja, amire a króm nagyon jó.

Igyál naponta 2-3l tiszta vizet (nem ízesített, nem szénsavas), fontos hogy hidratált legyél, de ne vidd túlzásba,

Ha vizesedésre hajlamos vagy (több kiló plusz is lehet), akkor reggel éhgyomorra egy csésze csalán tea és csak kevés sőt használj, mert az megköti a vizet

Fontos a mozgás heti 4-5x, ha kezdő vagy akkor fokozatosan emeld, de heti 3-mal kéne kezdeni- én a futást ajánlom, de ki mit szeret, elsősorban kardió, de különböző izomcsoportokra is végezz gyakorlatokat, attól lesz szép feszes tónusos a test. Nike Training club app-sok jó edzés van

Amire allergiás vagy azt teljes mértékben kerüld!

Friss gyümölcs, zöldség

Konzerves ételeket kerüld és persze az édességet, chips, kóla stb

Nem tudom milyen gyakran bulizol, de az alkohol hízlal, ezt ne felejtsd el!!

Este könnyű ételeket egyél, saláta olívaolajjal balzsamecettel, az ilyen gyári önteteket került

Ne használj cukrot vagy csak nagyon minimálisat max 12g/nap

Legyél aktívabb napközben is, sétálj el a boltba, vidd le a szemetet, takaríts

Lassan felszívódó szénhidrátokat egyél ->Google

Jó minőségű fehérje fontos, tengeri hal, csirke

Napi 5x egyél (3fő étkezés (fehérje szénhidrát legyen meg) és tízórai uzsonna( gyümölcs, marék mandula)

2018. jan. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Testképzavaros vagy. Ne fogyni akarj hanem erősödni egyébként.
2018. jan. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy dagadt, bár egy arc nélküli kép is sokat segitene.

De próbálj meg sportolni, mozogni és elvonni a figyelmed az evésről.

Mert ha állandóan eszel tényleg dagadt leszel, könnyen felszaladsz a 100 kilóra.

2018. jan. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Először kell egy laborvizsgálat, amiből kiderül, hogy cukorbeteg vagy-e vagy sem. Ugyanis még az is állhat a háttérben.
2018. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2018. jan. 25. 18:27
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell ötször enni, ha nem bírod a picike étkezéseket s csak éheznél vele. Háromszor is teljesen jó enni, olyan felnőtteknek, akiknek az való, kevesebb is megfelel.
2018. jan. 25. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 TXCowboy ***** válasza:
100%
A magasságodhoz a súly teljesen jónak tűnik, de ha dagadtnak érzed magad, akkor valószínűleg nincsenek izmaid, csak hájból állsz. Ezért elsősorban sportolni kellene és akkor helyreállna a rend.
2018. jan. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!