Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A sertéskaraj jó fehérjeforrás...

A sertéskaraj jó fehérjeforrás lehet diéta/fogyókúra esetén?

Figyelt kérdés

Már lassan egy éve diétázom, ennyi idő alatt pedig igencsak ráuntam a csirke- és pulykamellre, szeretnék kipróbálni valami újat.

Tudom, hogy a sertéskaraj alapvetően jóval zsírosabb, mint az imént említett szárnyasok, de heti 2-szer beleférne?

Most ezt néztem a Lidl-ben:

[link]



2018. jan. 26. 18:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Naponta is belefér, van, aki baconszalonnát eszik mindennap fogyáskor... Van, aki rá se nézne egyikre se, mert rossznak tartja az állati telített zsírokat. Az egészség szempontjából megoszlanak a vélemények, fogyni viszont bármivel lehet, a zsíros húsok pedig kifejezetten sokakat segítenek benne, mivel jól laktatnak. Persze özön szénhidrátos körettel még el lehet rontani a dolgot, bár van, aki úgy is lazán tud fogyni.
2018. jan. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Időnként belefér, ahogy a sovány marhahús is.
2018. jan. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én eszem most diéta alatt is.

Simán belefér.

Sőt, múltkor csináltam olyat, hogy teljes kiőrlésű liszt, tojás, zabkorpa panír.

Sütőpapírra raktam, olajspray-el befújtam és megsütöttem. Nagyon finom volt. Es egészségesebb, mint a rántott hús. Igazi mennyei manna ínséges időkben.😀

2018. jan. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Engem a csirkemelltől és a karajtól kiráz a hideg... Csirkéből minimum comb, de nálam simán belefér a csülkös pacal is, ha mellé csak zöldségeket eszem.
2018. jan. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!