Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le 20 kilogramm...

Hogyan fogyjak le 20 kilogrammot? 26\l

Figyelt kérdés
Idén, június 24-én lesz az esküvőm. Mindent megszerveztünk, a ruhát pedig pár napon belül kiválasztom. Lényeg a lényeg, hogy világéletemben duci voltam és alacsony. Tehát 153cm és 69 kg! Tudom, hogy rengeteg, épp ezért szeretnék ezen változtatni, jó lenne az esküvőmre 50kg-ra lefogyni, tudom, elég nehéz lesz, de készen állok a kihívásra! Tudnátok olyan diétákat mondani, esetleg étrendet amivel (ha nem is egészségesen) le tudnám adni a felesleget? Előre is köszönöm, számomra sokat jelent a válaszod!
2018. febr. 1. 14:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu Én ezzel fogyok. Jelenleg 3 hónapja csinálom, és 14 kilót adtam le. Mellette heti 3 alkalommal megyek edzeni. Kenyeret, pékárukat és a cukrot nem fogyasztom. A lényeg, hogy többet mozogj mint amennyit eszel.
2018. febr. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, csak az nem hízlal, amit nem eszel meg... túl kesvés idő a tartós fogyáshoz, de vannak egész jó fűzők is... kibírod, hogy nem eszel kenyeret, meg tésztát? De se kifli, se zsömle. Max. 1 kakaós csiga/nap.
2018. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Én lefogytam 30 kilót, igaz, már 10 éve.
2018. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kemény edzés! hajrá
2018. febr. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Inkább fogyj kevesebbet, de egészségesen. Havonta 2 kiló fogyást kellene belőnöd. Így is közel 10 kilót fogsz fogyni, ami látványos lesz. Napi 1200 kalóriát fogyassz, ilyen étrendet keress. És persze jó lenne mozogni is.
2018. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5 hónap alatt 20 kg-ot fogyni egyáltalán nem egészséges. Még ha sikerülne is, rámehet az egészséged, ne csináld. Mivel menyasszony vagy, így feltételezem, hogy a barátod úgy szeret téged, ahogy vagy. Csak ez a lényeg, az, hogy a többiek mit mondanak, lényegtelen, ne foglalkozz vele. Örülj neki, hogy találtál egy olyan férfit, akinek te jelented a világot és elvesz feleségül. A mai világban ritka az ilyen. Kezdj el nyugodtan fogyókúrázni, biztos a barátod is örülni fog neki és támogatni fog, viszont ne akarj leadni 20 kg-ot 5 hónap alatt. Válts életmódot, egyél több egészséges kaját, hagyd el a cukrokat (kóla, szénsavas üdítők, chips, popcorn, csokik, stb.) és kezdj el sportolni. Sok sikert.
2018. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Bár nem teljesen lehetetlen a dolog, ez jó eséllyel pokolian nehéz lenne, megviselne, még egy komoly stresszforrás, ami általában a menyasszonyoknak kicsit sem hiányzik... Jól akarsz kinézni, nem kimerült, kikészülten. Valamennyit fogysz, jó az. Igenis érdekeljen, hogy egészségesen fogysz-e.


Egyébként rengeteg menyasszony sokkal kövérebb, mint te, de tényleg sokkal s ők is tudnak ragyogni s őket is szerelmes szemmel nézik a vőlegények. Sokszor már egészségtelen az a szint s nekem nem is annyira esztétikus, de ha te fogysz valamicskét, akkor teljesen normális alakod lesz, most mi váéltozna, ha hű de vékony lennél? Kb. senkit nem érdekelne a dolog.


Nem tudom, neked mi jönne be. Én mozognék mindenfélét és brutálisan megvágnám a szénhidrátot, viszont ez én vagyok, neked lehet, hogy jobb lenne más étrend, mint ami nekem hatékony.

2018. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Június 24 az majdnem 5 hónap. Simán sikerülhet.

Nekem június 3-ra kellene leadnom 24kg-ot, ami nem tudom, hogy sikerül-e, de igyekszem mindent megtenni.

Én először is elhagytam mindenféle édességet, lisztes-cukros ételt, üdítőket. Napi 800kcal-t eszem, tudom, hogy kevés, de másképp nem megy.

Amiket fogyasztok: hal/csirke/pulykahús, tojás(fehérje), zsírszegény túró, kefir, zöldségek(kivéve hüvelyesek), alma, narancs, citrom, dió.

Heti 3x biciklizek 2 órát és heti 3x elliptikus trainerezek 1 órát.

Letöltöttem egy appot telefonomra, az a neve: lose weight in 30 days(30 napos fogyókúra). Ezt mindennap megcsinálom, napi edzések vannak, kb 10percesek, nem nehéz, de mégis ott van, hogy megcsináltad, ma is tettél vmit a sikeredért. (Videóra nekem könnyebb amúgy is rávennem magam vmiért.)

Van hozzá étrend is mindennapra, külön sima meg vega.

Sok sikert!!

2018. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

" Napi 800kcal-t eszem, tudom, hogy kevés, de másképp nem megy. "


Kedves utolsó. Te koplalsz. Mivel sokáig nem leszel képes napi 800 kcal enni, mert egészséged rámegy, így amint újra többet eszek, hízni fogsz. Hülyeséget azért ne reklámozzuk már!

2018. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Utolsóra ne hallgass, ha csak nem akarsz megbetegedni. Amit az utolsó csinál, az nem fogyás, hanem önsanyargatás és sorvadás.
2018. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!