Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogyok ha nem...

Hány kilót fogyok ha nem eszek semmit? Kb 3-5napig.

Figyelt kérdés

Szóval túlsúlyos vagyok. 165,5cm és 95kiló kb. Szerencsére elég jól el oszlik rajtam és olyan mintha csak 70kg körül lennék,viszont nagyon undorodom magamtól. Anyám apám egyfolytában azzal bánt hogy milyen kis disznó vagyok. Osztálytársaim (fiúk) is tesznek néha néha egy-egy megjegyzést. E miatt vágdostam is magam,még mindig vágdosom.


A mai nap nem ettem semmit sem,citromos vizet ittam(mivel úgy tudom az enyhíti az éhséget). Nagyon nehéz bírnom....


Kérlek titeket,hogy segítsetek! Előre köszi❤



#fogyás #túlsúly #nem eszek semmit
2018. febr. 1. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
59%
Max egy kiló, ami víz és 💩. Ne gondold, hogy ettől fogyni fogsz...viszont utána jól bezabálsz, és több leszel.
2018. febr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1? Másfél, ha minden jól megy, de persze az 5 nap alatt? Plusz pár kiló víz és salakanyag, de a nem számít.


Nem akarlak koplalásra biztatni, de később kicsit könnyebb lesz. Elnézve a mai lánykákat s olykor fiúcskákat is, pirospont, hogy csak rövid böjtöt akarsz és nem akarsz közben pl. cukrot enni.


De mivel a felesleged nem kicsi, hónapokban kell gondolkodnod, nem is kevésben. Elindíthat egy ilyen böjt, de... Sok fogyást nem okoz. Életmódot kéne váltanod és normálisan enned mindennap.

De a vagdosást meg kéne oldani :(

2018. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
*de AZ nem számít
2018. febr. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

És gondolod, hogy 3-5 nap alatt jól fogsz kinézni?

Könnyebb leszel, mert kiürülsz, de nem leszel ettől vékonyabb.

Egyél normálisan, és fogyj normális ütemben.

Nyilván most sokat eszel, vagy sokat nasizol, ha ennyi felesleg van. Ha csak ezen változtatnál, már az is segítene.

2018. febr. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%
Ne koplalj,ettől nagyobb hülyeséget nem is hallottam...Menj el nutricionistához/dietetikushoz aki összeállitja az étrended,és havi szinten visszavár ellenőrzésre.Egy ismerősöm 30 kg ot fogyott le szakember segitségével,és nem koplalt egy napot sem.
2018. febr. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hozz egy döntést, ami nem csak 3-5 napig tart és tarts ki mellette!

Hosszútávú megoldás kell, hogy egészséges legyél és ne cinkeljenek.

Ha nem eszel 3-5 napig annyit érsz el, hogy rosszul leszel, utána bezabálsz és nagyon vacakul fogod érezni magad.

2018. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenképpen fájdalmat akarsz okozni magadnak, ne vagdosd magad,hanem csinálj annyi guggolást amennyit csak bírsz, lépcsőzz addig, ameddig bírod, fuss amíg már nem bírod! Garantált izomláz,garantált fájdalom,viszont jót tesz, nem úgy,mint a vagdosás!😊
2018. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Napi ötszöri étkezéssel odafigyeléssel. sok folyadékkal és tornával többre mész.

És persze kitartással.

Fájdalom kell ?

Napi 1. másfél óra torna okoz :D jó kis izomlázat.

Ahogy mennek le a kilók az önbizalmad és a lelked úgy jön rendbe.

Ne sajnáld magad az nem megoldás .

Tegyél magadért !!

Sok Sikert

2018. febr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Azt kell megértsed a nem evéstől nem fogsz lefogyni !

A szervezeted tartalékol.

Hosszabb egy folyamat ez, de megéri.

110-89kg - nál tartok- 75 a cél.

Te fiatal vagy ha odafigyelsz és mozogsz havi 6-7 kg simán lemegy !

Fejbe hozd meg a döntést.

Tegyél érte .

2018. febr. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz kellene fordulnod, ha valaki már falcol, akkor komoly gondjai vannak.
2018. febr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!