Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki napi 500...

Van itt olyan aki napi 500 kalóriával lefogyott? Mennyi idő volt, mire láttad az eredményt?

Figyelt kérdés
Kiokítást légyszi ne írj, hogy ez túl kevés, mert nem érdekel, ne pazarold erre az időd, úgyis legfeljebb lepontozlak :)

2018. febr. 5. 15:24
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Én letojom, hogy lepontozol, te is tudod, hogy igaza van annak, aki azt mondja, ez így nem jó, azért támadsz rögtön. Nyugi én nem mondom, csináld csak, megérdemled. :)
2018. febr. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Dehogy haltak éhen,. Nemcsak az anorexiások esznek ennyit, koplalásba pedig csak az hal bele, aki elég sokáig csinálja.


Ismerek olyat,aki nem számolt, de koplalással fogyott le. A legtöbbeknek gyors módszer, bizonyára roppant kellemetlen s persze nem is egészséges, pláne nagy feleslegnél.

Ha be akarod gyorsítani a fogyást, egy szavam nincs, ha tartasz 1-1 böjtnapot, ha az neked fekszik, de a folyamatos kevés kalória idióta ötlet.

2018. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Én 3hónap alatt ennyivel fogytam 24kg-ot. 65-ről kezdtem, első pár kg nem látszott, az ugye csak víz meg salak. 58kg-ra érve már éreztem, hogy könnyebb vagyok, 55-kor már láttam is, hogy vékonyabb a derekam, combom, 52-nél már minden második ismim megjegyezte, hogy milyen sokat fogytam az utóbbi időben, aztán ez így már egyre csak jobb lett, egyre vékonyabb, egyre több dícséret, egyre könnyebbnek, szebbnek éreztem magam.

Csak arra figyelj, hogy fokozatosan, lassan emeld majd az adagokat, mert eleinte, amíg hozzá van szokva a szervezeted a kevés ételhez könnyen visszahízhatod, na meg a szervezetedet is leterheled. Szóval ha úgy döntesz, hogy még van egy kis felesleg, de már a végénél tartasz, akkor kezd el hetente 100-150kalóriával emelni a napi bevitelt, amíg egy egészséges szintet el nem érsz. A későbbiekben sportolj és próbálj egészségesen étkezni, kerüld a zsíros-cukros ételeket. Lehet enni, de mértékkel, mert ártasz az egészségednek vele.

Nehéz azért kibírni, hogy kb egy macskának elegendő ételt csipegetsz, de sztem megéri, már ha jól csinálja az ember. Sok sikert:)

2018. febr. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Legalább koplalnál csöndben, tudod az ilyen kérdések is hozzá járulnak ahhoz hogy már szinte minden tiniknek valamilyen éves zavara van.
2018. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Életben lehet maradni ennyivel is, nem ez a gond, hanem az, hogy ez hosszú távon nem tartható.

Tegyük fel, hogy lefogynál koplalással, mondjuk most ne foglalkozzunk az egyéb következményekkel.

Utána mi lesz? Elkezdesz megint normálisan enni, visszahízol, aztán megint koplalsz?

2018. febr. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#3 Köszi :)
2018. febr. 5. 18:06
 7/8 anonim ***** válasza:
29%
Le lehet fogyni ennyivel, de amint abbahagytad a dupláját szeded vissza, valamint undorítóan fogsz kinézni (undorítóbban mint most). De próbáld csak meg dagadék, ha ennyi eszed van, akkor érted nem kár. :) Ja és pontozz le nyugodtan, csak a saját stílusodban írtam vissza neked. ;)
2018. febr. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"Lehet enni, de mértékkel, mert ártasz az egészségednek vele."


Na bammeg, ez a hét mondata. 3 hónapig napi 500 kalória bezzeg nem árt.

Sovány leszel, lapos és löttyedt.

2018. febr. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!