Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Siker:D Tudom ez nem kérdés,...

Siker:D Tudom ez nem kérdés, de talán erőt ad 1-2 most startoló fogyókúrázónak/diétázónak/alakformálónak talán?!

Figyelt kérdés

Kb. 2 hete foglalkozom azzal, hogy "milyen is vagyok" Előtte se voltam duci, és mégis alaktalannak éreztem magam, sőt, akkor még a mérleg is kevesebbet mutatott! Azóta reggelente 1-2 szelet rozskenyér/zabkása egy bögre tejeskávéval, amibe mézet teszek az indulóm, ebédre valami amit anyuék főznek, vacsira pedig saláta meg egy kis túró, joghurt v. husi,4-5ig gyümölcs amikor megéhezem (ha a víz nem segít) utána már csak teát iszom, vagy zöldséget rágcsálok. Napi 20-30 perc futás, utána rögtön 30-40 perc torna (a futás tökéletes arra, hogy bemelegítse az izmokat, és jól kivörösödjek:D). Ma találkoztam az egyik ismerősömmel, neki az első dolga volt megjegyezni, hogy fogytam, pedig nem! Ez így most nagyon jó érzés:)

20/L


2010. jún. 7. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
12%

Tényleg nem tudtad volna beirni ezt a "csodamódszert" (ami ugyan még semmit nem fogyasztott rólad... és nem is fog, mert egy sz.r) egy egyszerű fogyókúrás kérdéshez?

Hátha akkor legalább 1 valakit érdekelne...


..amúgy mi abban a siker, hogy kinzod magad és mégse fogytál még semmit? inkább idiótaságnak hivnám igy első blikkre.

2010. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ki mit nevez kínzásnak...

nekem az bőven, h jól érzem magam a bőrömben, több energiám van, a legkevésbé sem vagyok éhes, és mégis meglátszik rajtam, hogy jobban nézek ki!

köszönöm, hogy megosztottad a véleményed!

2010. jún. 7. 09:54
 3/5 anonim ***** válasza:
58%

Én örülök a sikerednek. :) Az a lényeg, hogy jól érezd magad a bőrödben. Lehet, hogy a mérleg szerint nem fogytál, de azok a kilók "átmászhatnak" :D úgy hogy előnyösebb legyen az alakod. Ne hagyd abba, folytasd így tovább, teljesen hozzá lehet szokni. :) Egy fél éven belül a fizikumod is sokkal jobb lesz szerintem! ;)

Én is mostanában értem el sikereket ilyen téren. Előtte sokszor nekifogtam ilyen nagy fogyókúráknak de valami mindig közbejött (elutaztam, télen nyári diéta :D, beteg lettem...stb.) aztán egy hónapja már azt csinálom, hogy reggeli: kávé, ilyenkor többnyire nem is vagyok éhes ezért nem szoktam rendesen reggelizni, esetleg egy müzli szelet vagy joghurt ha mégis éhes lennék, suli közben nem eszek semmit, utána ebédre valami rendes főtt étel, vacsira ezek közül valami: joghurt, kefír, gyümölcs, tojás, husi, virsli.. ilyesmik. Ha utána még éhes vagyok akkor én is valami zöldségfélét, például répát vagy uborkát eszek :). Teljesen ráállt erre a szervezetem és maximálisan elegendő mennyiség amit beviszek. Inni általában tejet sokat iszok mert sportolok és erre úgy érzem szükségem van. Édességet ha megkívánom mondjuk eszek egy kocka csokit, nem pedig eltiltom magamtól aztán éjfélkor benyomok mindent. :D Régen nagy nassolós voltam, de most már alig eszek édességet. Sportolok heti 3x és minden este futok egy órát. Így fogytam 4 kilót, többet nem is akarok, alapból nem voltam kövér csak a derekamra meg a csípőmre rakodott le egy kis plussz husi. Most nagyon elégedett vagyok a külsőmmel, az ismerőseim is azt mondják hogy hiába csak négy kiló nagyon látványos a változás.

Bocs ha hosszú lett a kommentem, de úgy örülök neki hogy sikerült elérnem a célomat.

Hajrá csajok, kitartás és menni fog! ;)

17/L

2010. jún. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező: eegész jól csinálod. utolsó: reggelizz...
2010. jún. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a reggelit leszámítva egész jó étrend egészségi szempontból, feltéve, hogy ebédre változatosan esztek, nem mindig krumpli hússal vagy tészta.

A reggelit nem részletezted, ugya a kenyéren van sonka meg sajt, és eszel hozzá növényeket, mert ha nem, akkor tényleg szarul táplálkozol.

2010. jún. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!