Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudnék fogyni?

Mennyit tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Ha most elkezdenék nagyon odafigyelni és olyan napi 1200-1300 kcal mellett a heti 3 tesiórán kívül még 3x edzesni itthon akkor kb mennyit fogyhatnék nyár elejéig?


160cm/55kg



2018. febr. 6. 14:14
 1/4 bubu9313 válasza:
50%

Hogy ha jól értem akkor még iskolás vagy?...

A magasságodhoz teljesen jó ez a súly. Nem kell hogy csont és bőr legyél! Fejlődik még a szervezeted. Ne idegeskedj ezen! :) Az edzés az sosem árt addig ameddig nem lesz szenvedély betegség. Szép napot. :)

2018. febr. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen,még iskolás vagyok. :) Köszönöm a válaszod:) viszont nem azért szeretnék fogyni mert nem lenne egészséges a súlyom hanem inkább azért mert nem vagyok megelégedve magammal és van egy barátnőm aki ugyan olyan magas mint én és 50kg.Nagyon szép alakja van és én is szeretnék olyasmit :)
2018. febr. 6. 14:29
 3/4 anonim ***** válasza:
A napi 1200-1300 kalória megfelelő lesz fogyáshoz, de hogy milyen gyors lesz a fogyás, nem lehet megmondani. Havi 2 kg az egészséges, hatékony ütem, így 8 kilót kényelmesen le tudsz adni nyár elejéig, ha egyáltalán kell annyit. 45 kg alá semmiképpen ne menj!
2018. febr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2018. febr. 6. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!