Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon elrontottam a...

Ma nagyon elrontottam a napom. Hazajottem anyamekhoz es rengeteget ettem, pedig meg csak egy hete kezdtem az odafigyelest. Ilyenkor egy zoldseg nap masnapra mennyire jo?

Figyelt kérdés

Egyszeruen borzalmasan erzem magam.

A koliban semmi baj, de ha hazajovok az osszes szomorusagom edessegbe folytom...

ossze se tudom szamolni, hogy mennyi volt ez, de nagyon sok. 1000 kcal szerintem 1200-as etrend mellett :(


2018. febr. 8. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont zöldségnap? Mehet, de én egy pici izmot is utálnék bontani. Fehérje és zöldség, sokkal jobb és tarthatóbb is.


1000 kcal édesség nem feltétlenül sok alkalmilag, bár ha cukros volt, akkor azért hetente túl sok lenne.


Ma azért ettél rendesen is, vagy egy tápanyagszegény napot akarsz egy újabb tápanyagszegény nappal megfejelni...?


Nézd, ha egy hetet alig bírtál, ne menj át aszkétába, mert jó eséllyel megint rájön valami efféle. Egyél szolidan, de rendesen. Jó lenne, ha úgy ennél, hogy olyan egetverő nagy hiányod ne legyen. Néha muszáj kicsit keményebbnek lenni, de ha pl. önsanyargatásnak éled meg a diétádat, akkor nem csoda, ha megvadulsz, fellázadsz néha. Mit sem tudok a diétádról, de ha túl szigorú, akkor a megváltoztatása a megoldás, nem az ilyen ellensúlyozást célzó, sivár napok.


Egy kalóriaszegény napba bőven beleférnek rendes ételek is. Tegnap 1000 kcalt alig ütöttem meg (nyugi, nincs ez minden évben, de most ideális volt), de elég jókat s mindenfélét ettem.

2018. febr. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszoonom, hogy írtál!

Én még sosem probaltam ezelott odafigyelni a kajara.

Most reggelire kenyeret eszek zoldseggel, ebedre zoldseget hussal, vacsorara pedig joghurtot es turot. Es igazabol ez eleg nehez nekem, mert en egesz eletemben ellennek kb. tesztan, csokin, krumplin....:(

Azt talaltam ki, hogy írom egy excelbe a dolgokat...

nem tudom hogyan allhatnek le a rengeteg szenhidratrol, lehet idovel konnyebb lesz, de most egyelore eleg szenvedos a dolog :(

2018. febr. 8. 17:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elrontod a napot, akkor húzzál futócipőt és fuss egy órát, úgy még helyrehozhatod.
2018. febr. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!