Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem....

Segítségre lenne szükségem. Olyanra aki tudja mi az az anorexia, vagy találkozott már vele esetleg gyógyult meg belőle. Írnátok nekem kérlek?

Figyelt kérdés
Szükségem lenne valakire akivel beszélgethetek erről és tud segíteni, mert úgy érzem egyedül nem tudom leküzdeni. Előny lenne ha korombelivel tehetném (15-20) Kérlek segítsetek.

2017. dec. 5. 19:37
 1/8 anonim ***** válasza:
irj!!
2017. dec. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Amikor az illető lelki okok miatt nem tud enni, mert kövérnek érzi magát. Nem összekeverendő a bulémiával, amikor az illető ugyanezért teleszi magát, aztán meghánytatja magát.
2017. dec. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Nekem írhatsz nyugodtan,2012-ben diagnosztizáltak nálam anorexiát,azóta nem igazán javult az állapotom.Most 17 éves vagyok.
2017. dec. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irhatsz, en is vele kuzkodok😐😢
2017. dec. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia :)

Én nagyon szívesen segítenék neked, én már leküzdöttem. :)

17/L

2017. dec. 6. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én kb 2,5 évig voltam anorexiás, most gyógyuló félben vagyok! Írj nyugodtan, nagyon szívesen beszélek Veled erről, és megosztom Veled a tapasztalataim.
2017. dec. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én szívesen beszélgetek veled erről,andreas voltam, de szerencsére meggyogyultam
2017. dec. 11. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

*anorexiàs

És amúgy 15L

2017. dec. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!