Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez egy összetett kérdés?

Ez egy összetett kérdés?

Figyelt kérdés

1.Valakinek lenne kedve együtt fogyni? Ha igen, akkor írjon privátot. Légyszi, csak nők/lányok írjanak. (Nem rosszból, de szerintem a férfiakkal/fiúkkal kevésbé találnánk közös hangot.)

2. Hogyan győzzem le azt, hogy mások előtt szorongok. Nem, nem arról van szó, hogy egy antiszociális lány vagyok, DE pl. nem merek mások előtt nagyon enni, csak azok előtt, aki közeli barát/családtag. Mindig rettegek, hogy valaki kigúnyol, rajtam röhög a kinézetem miatt, amúgy ez azert lehet, mert már kis korom óta voltak plusz kilók rajtam, most véget akatok vetni ennek.



SZÓVAL KI TART VELEM?!


2018. febr. 9. 18:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

1.Itt vagyok. 17 éves leszek, lány. Közel 30kilot kell leadnom. Május 20-ig. Illetve egy 10-15-öt sűrgősen február végére.

2.közösségben sosem eszek, ugyanúgyérzek, mint te

2018. febr. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!