Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázok. Mit ebédeljek...

Fogyókúrázok. Mit ebédeljek ma ezek közül? Kocsiba maradt a pénztárcám és nem tudok igy boltba elmenni.

Figyelt kérdés

Családnak darás tésztát csinálok ami minden csak nem fogyókúrás.Van itthon még tojás,teljeskiörlésü kenyér,fagyasztott halrudacska,margarin,ketchup.Szóval nem nagy a választék:S


És estig Én éhen halok evés nélkül:D:)Föleg mire Párom haza ér addigra aboltok is bezárnak nálunk.


2010. jún. 8. 08:29
 1/3 anonim válasza:
100%

Hát, szerintem semmiképpen sem éri meg éhen halni a fogyókúra miatt. ;)

De most komolyan, nehogy már éhezz! Ez az egy nap nem fog majd nagyon vissza a diétádban. Süsd ki a halrudakat (sütőben, vagy grillben) olaj nélkül, én is úgy szoktam, és szerintem nagyon finom, élvezhető az íze, nem rontja el a sok olaj, amit egyébként magába szív, és még csak nem is hizlal annyira. : D

2010. jún. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én főtt tojást ennék margarinos kenyérrel. Imádom :D
2010. jún. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a halrudat választanám úgy kisütve ahogy az első mondta tepsiben olaj nélkül sót ne tegyél hanem inkább egy pici ketchupot az végülis nem hizlal annyira. Éhen ne halj mert akkor este csak rosszabb lesz és végül morzsás tésztát eszel:d Sok sikert!
2010. jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!