Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Munka után ti is fáradtan...

Munka után ti is fáradtan értek haza a diéta alatt? Leszoktatok feküdni 1-2 órára aludni, mielőtt edzetek?

Figyelt kérdés
Nem szól bele a diétámba az, ha délután fél 3tól 4ig beiktatok egy alvást? Nélküle nem bírnék edzeni, csak menne estig a hitegetés, hogy eddz te dagadó!
2018. febr. 19. 12:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok fáradt, de nem is diétázok, hanem életmódot váltottam. Edzeni nem edzek, viszont pont munka után sokszor gyalog megyek haza, hogy mozogjak. Az éppenhogy felfrissít, minthogy fárasztana.
2018. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 perc séta a munkahelyem. :(
2018. febr. 19. 12:44
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kicsattanok az energiától, mióta életmódot váltottam. Most ugyan követek egy bizonyos étrendet, de már előtte is sok dolgot átalakítottam az életmódomban.

Gyakorlatilag nem tudok a seggemen ülni, mindig csinálok valamit. Vagy a következő napi kajákat készítem el vagy edzek vagy takarítok, vagy valami...

2018. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ja, az alvás: a jó minőségű alvás nagyon fontos megintcsak a helyes életmód kialakításában.

Bár nem írod, hogy miért diétázol (fogyás céljából vagy más egészségügyi probléma miatt)...de az alvás biztosan nem fog bezavarni :-)

2018. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is fáradtan érek haza. De nem fekszem le mert ha alszom egy kicsit akkor vagy nem tudok felkelni és estig alszok vagy úgy kelek mint akin átment az úthenger és sokkal rosszabb viszont ugye éjjel meg már nem tudok aludni. Vagy eszünk egy kicsit, beszélgetünk és fél óra után jobban vagyok. Vagy ha ez nem segít akkor pont hogy nekiállok sportolni mert attól teljesen fitt leszek. Hiába nagyon nehéz nekiállni sokkal jobban leszek. Mondjuk én egész nap punnyadok az irodában és szellemileg fáradok el. Nem tudom ha fizikailag fáradnék el akkor mi használna.
2018. febr. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Munka után enni szoktam :)

Fáradt vagyok időnként, de ez nem a kajálástól, edzéstől függ, egyszerűen csak vannak ilyen napok.

Ilyenkor ledőlök pihenni, elaludni általában nem szoktam, csak fekszem és kikapcsolok.

Nem gond, ha plusz alvásra van szükséged, talán éjjel nem aludtad ki magad, vagy túl fárasztó napod volt.

2018. febr. 19. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én többet alszom. Sokszor, ha simán csak a kaján járna az eszem, akkor is inkább lefekszem aludni, mire felkelek, elmúlik.
2018. febr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én szolid kalóriadeficitem nem fáraszt. Ha nem mozgok, az igen. Edzeni kizárólag éhgyomorra szoktam, kivéve a kis éjszakai tornáimat. De ez egyéni dolog.


Az alvás tuti nem kavar be a fogyásodba, ha szükséged van rá, tedd bátran. Ebéd után, a kora/közép délutáni órákban úgyis elég természetes, hogy leesik az éberségi szintünk, én is ejtőzöm olyankor (bármilyen étrendem is van), csak nem alszom, mert nekem muszáj sokat aludnom éjjel, úgyhogy nappal nem kell.

2018. febr. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat! ;) igen fogyókúrás diétáról van szó. Választ kaptam a kérdésemre, hogy az anyagcserémbe bezavar e vagy lassítja. De örülök, hogy nem! Úgyhogy kipihenten lehet kettlebellezni :)
2018. febr. 19. 14:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért alszol, mert nincs meg a kellő energiád a diétás ételektől és a szervezet próbál valahogy kompenzálni.
2018. febr. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!