Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Bekattantam. Segitseg?!

Bekattantam. Segitseg?!

Figyelt kérdés
Tobb hónapja eletmodot valtottam.eddig minden rendben volt, de tegnap bekattantam. Megettem egy kis szelet tortat, 6 db toffefeet, egy szelet pizzat meg 2 sor csokit. Nagyon kivagyok magamtol. Úgy erzem ezzel tönkretettem mindent?!

2018. febr. 23. 09:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg "bekattantál": nem szabad egy nap miatt ennyire majrézni. Igen, volt egy kilengésed - na és?
2018. febr. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
43%

Ez nem is sok és nem csinálod minden héten (bár az is belefér egy fogyásba, ha annyira akarod). Nem világos, mi a problémád, hízni, gondolom, nem fogsz, bár nem tudom, miket ettél még. Vagy ennyit? Akkor fogysz.


A pizza neked OK, úgyis eszel kenyeret, az a csepp édesség pedig nem sok, ennyi nekem egy normál napomban is akad, akkor is, amikor kiválóan fogyósra tudom összehozni. Csak cukor nincs benne és amúgyis házi, ez nekem fontos. A kalóriákba belefér, a tápanyagbevitelem jó, miért ne ennék csokit, sütit, jégkrémet? Ma direkt palacsinta és esetleg rizs- és vaníliapuding van betervezve (viszonylag szénhidrátszegényen), de ettől még fogyhatok, ha nem rontom el este :)

2018. febr. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

1. nem egy nap alatt hízol meg

2. emberek vagyunk,szeretünk enni,szeretjük az édességet,szeretjük a pizzát és nem azért élünk h sanyargassuk magunkat és soha többé ne kívánjunk meg ilyesmit. Ha te több hónapig betartottad,és most kilengtél ,nem napi rendszerességgel,hanem ritkán, a szülinapodon,akkor ezt nevezik mértékletességnek

3. a szélsőségeket kerülni kell,de gyarlók vagyunk és mégegyszer mondom szeretünk élni és enni ,ezzel semmi baj nincs és komoly baj van a fejedben ha az étel bűntudatot okoz . Meg kell találni az egyensúlyt,és akkor mindent lehet fogyasztani. A gyakoriság és a mennyiség a mérvadó ,meg mellette persze igyekezzünk mozogni ,hogy egészségesek és szépek maradjunk jó sokáig. De ez nem azt jelenti,hogy ennek az oltárán mindent fel kell áldoznod ,és utálnod magad ha édességet eszel . Egyébként ez nem volt kirívóan sok nasi ,nálam a toffefee 1 doboznál kezdődik ha eszem :D

2018. febr. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az lett volna a nagyobb baj, ha még egy születésnapon sem engedsz meg ennyit magadnak.

Egészségedre!

2018. febr. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a választ, nagyon kedvesek és rendesek vagytok, hogy foglalkoztatok a "problémámmal" és jóindulattal fordultatok felém. Azóta lenyugodtam. Mondjuk rájöttem, hogy a cukros kajától rohadt fáradt és álmatag leszek, szóval a következő szülinapig kerülni fogom a tortát meg a csokoládét. :DDD :))) Még egyszer köszönöm Mindenkinek, észhez térítettetek.
2018. febr. 28. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!