Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Késő már lefogyni?

Késő már lefogyni?

Figyelt kérdés
Jövő héttől kezdenék el fogyókúrázni, 1400 kcal a napi alap kcal szükségletem, ezt csökkenteném 1100 kalóriára egészséges kajákból, mellette heti 4-5x mozognék kardiót illetve súlyzós edzést variálva. Így májusig fogyhatok 10 kg-ot? (18/L, 65kg, 168 cm). (Még mielőtt valaki írná, hogy nem kell fogynom, de sajnos kell. :(( Nagyon látszik rajtam és ezt már többen is megjegyezték.)

2018. febr. 23. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hallod, ne csináld már! Több, mint 3 hónap, simán sikerülhet! Ha sokat sportolsz, akkor lehet, hogy a mérlegen ez nem lesz 10kg, de az azért lesz, mert izmosodsz, aminek nagyobb a tömege, mint a zsírnak. De az biztos, hogy 3 hónap diétával és edzéssel jelentősen változni fogsz!

Én is mindig tavasszal állok neki, mert akkor már lehet menni futni, bringázni, nagyokat kirándulni, illetve nagyobb a kedvem otthon is edzeni. Ehhez meg már csak kis odafigyelés az étkezésre aztán simán lemegy, tavaly nekem 15 ment le, mert elég sok feljött.

Igyál sokat, étrended alapja legyen a különféle zöldségek éy sovány húsok, fehérjék. Minimalizáld a fehér lisztes, cukros, zsírban tocsogó ételeket. Nasina gyümölcs, olajos magvak, alkalmanként 1-1kocka étcsoki mehet. Sok rost, sok víz.

2018. febr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi ment a zöld kéz :)
2018. febr. 23. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont májusig? Inkább válts életmódot, hogy örökké vékony maradj. Május után mi lesz? Visszahízol? Szerintem 1100 kalória édes kevés heti 5 kardióhoz és súlyzós edzéshez. Nem fogod bírni.
2018. febr. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mozgás mellett szerintem is több kell... Amúgy OK, csak válts életmódot s fogj egy jó kis étrendet, amivel bírod a kevés kalóriát (ami legyen azért több 1100-nál, max. mozogj többet, ha akarsz, bár nem tudom elképzelni, miért kellene májusra lefogyni).
2018. febr. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Az alapanyagcsere alá NEM szabad menni, ha csak utána nem szeretnéd a kétszeresét visszahízni annak amit leadtál! Inkább mozgással növeld a kalóriadeficited! Én tavaly február közepén kezdtem 68 kg-val(szintén 168cm) és 1500 kalóriát ettem, május végére már 59 voltam :) Amit azóta is tartok! Úgyhogy hajrá :)
2018. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!