Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha nem eszek semmi cukrosat...

Ha nem eszek semmi cukrosat és pékárut, akkor fogyhatok?

Figyelt kérdés

Mostanában elég sokat híztam. Ma takarítottam és mikor vittem ki a szemetest, akkor láttam, hogy az egész csoki, nasi papírokkal van teli. Akkor döbbentem rá, hogy milyen rosszul étkezem. Egy napom így néz ki:

Reggeli: szendvics, bundáskenyér, pékáru, tejbedara, tej müzlivel, ilyesmik.

Suliba nem eszek. Itthon hazaérve 2 tányér főtt kaját betolok.

A délután folyamán sokat nasizok, majd a vacsora vagy megint főtt kaja, vagy melegszendvics, sokszor eszem rántott sajtot konzerv kukoricával.

Szóval arra gondoltam, hogy teljesen el szeretném hagyni a cukros ételeket, nasikat, illetve a lisztes dolgokat is, mivel ugye ezek a leghízlalóbbak. Helyette a reggelim natur joghurt vagy kefir lenne, hozzá esetleg egy kis dió, mogyoró, mandula vagy fahéj. Ebédre csak levest vagy főzeléket ennék, vagy ha ez nincs, akkor gyümölcsöt, frissen, nyersen.

Estére pedig csak salátát, nyers zöldségeket ennék.

Illetve lenne még egy kérdésem. Ha bent a lakásban helyben futok, az is hatásos, mintha kint futnék? Mert akkor azt is csinálnám mellé, mindennap 20-40percet.

Ezzel így fogyhatnék?


2018. febr. 25. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, ezzel leépül az összes izmod, és iszonyatosan elhízol, mert párnaponta az éhségtől félkómásan 5 ember helyett bezabálsz.
2018. febr. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tervezett étrended koplalás, tehát nem jó. A helyben futás kevésbé intenzív, mint a rendes futás. Inkább menj ki és gyalogolj élénk tempóban!
2018. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért lenne koplalás. Nem egy db alma meg 2 kanál joghurt lenne. Normál adag, persze figyelnék, hogy 1200kcal fölé ne menjek.

Inkább az a kérdés, hogy ha elhagyom a cukros lisztes ételeket, élelmiszereket, akkor fogyhatok?

2018. febr. 25. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés. Attól, hogy kizársz bizonyos élelmiszereket, még nyugodtan hízhatsz. Ha viszont kalóriát számolsz, és nem mész 1200 kcal fölé egy nap, akkor is fogyni fogsz, ha kizárólag cukros lisztet eszel.
2018. febr. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz, fehérjeszegény étrendet írtál...


A fogyás a kalóriaegyenlegtől függ, csak mert elhagyod a lisztet és a cukrot, még nem fogysz. Segít, van, akinek elég, de ha túl sokat enni még minimális szénhidrátbevitel mellett is lehet, a cukor és a liszt elhagyása után pedig még szénhidrátdús étrendje is lehet az embernek, nekem az volt az elején.

De a te terved inkább koplalós, mint sok s nem is jó összetételű. Valami jó fehérjeforrásra is szükség lenne.

2018. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!