Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a mai napomról?...

Mit gondoltok a mai napomról? Mit változtassak?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék pár kilót, ez egy vasárnapi menüsor, hétköznap ha sportolok olyan 1500kcalt eszek egy nap.

Reggeli: 100g cerbona zabkása, 180ml Alpro szójatej(451kcal)

Tízórai: egy fél pomelo(53kcal)

Ebéd: 3 tojásból rántotta, 4db teljes kiörlésű toast kenyér(460kcal)

Uzsonna: egy alma(82kcal)

Vacsora: egy bombus raw energy cocoa & cocoa beans szelet, egy kisebb alma(260kcal)

Összesen: 1306kcal

17/161cm/53kg


2018. febr. 25. 16:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 3 tojásos rántotta mellé biztos nem 4 toastot ennék, hanem valami zöldséget. Jól látom, hogy zöldséget egyáltalán nem eszel? Pedig az fontos.
2018. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Alapjáraton szoktam csak ezen a hétvégén nem voltam vásárolni és abból gazdálkodtam ami van itthon, de igyekszem!:) egyébként nagy kedvencem a rántottás szendvics ezért ilyen a párosítás^^ Köszönöm a választ!
2018. febr. 25. 17:20
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

A Cerbona zabkása negyede cukor, ha ilyen instantot szeretnél fogyasztani, akkor jobb választás a Vitalis, annak 5-7%-ka, ízesítéstől függően. Szója nem túl jó hatású a pajzsmirigyre.


Pomelót biztos jól számoltad? Nekem egy félre kevésnek tűnik az 53kcal.

2018. febr. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sima zabpehely* elírtam, bocs. Amúgy 100g pomelóban 38kcal van, nézz utána.
2018. febr. 25. 20:23
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
Ha a bevitt kalória kevesebb, mint amennyit az alapanyagcseréd eléget, akkor fogysz. Tök mindegy, hogy 3 tojás mellé retket eszel vagy toast kenyeret vagy cerbona zabkását eszel vitalis helyett :D:D:D Ilyen ostobákat mint az előzőek :D Beleszóltak a semmibe.
2018. febr. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja, ötös, mert az, hogy egészségesebben eszik-e, hogy a vércukra hirtelen megemelkedik-e, hogy éhes legyen, hogy bevisz-e elég rostot, nyomelemet, vitamint, az valóban tökmindegy szerinted, igaz? A legnehezebb a fogyókúrában, hogy azzal a kevés kalóriával, amit megeszel, hogy tudsz vállalható mennyiségű normális tápanyagot a szervezetedbe juttatni.
2018. febr. 26. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2018. febr. 26. 06:34
 8/10 anonim ***** válasza:
29%

"Ja, ötös, mert az, hogy egészségesebben eszik-e, hogy a vércukra hirtelen megemelkedik-e, hogy éhes legyen, hogy bevisz-e elég rostot, nyomelemet, vitamint, az valóban tökmindegy szerinted, igaz?"



És ezt kikérdezte?

2018. febr. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kalória az teljesen jó, elvileg ezzel fogynod kell úgyhogy jó úton vagy.


Nem látok nagyon kivetni valót abban amit leírtál, egyedül a zöldség ami hiányzik de látom írtad,hogy egyébként szoktál enni.

2018. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy 100g pomelóban 38kcal van, nézz utána."


Félre értetted, az fura, hogy egy fél pomelo még 150g sincs, nekem többnek tűnt.


5-ös, téged miért zavar, hogy a kérdező egészséges is számít nekünk? Szerinted, miért kérdezte, mit gondolunk a napjáról?

2018. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!