Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúra alacsony cukorral?

Fogyókúra alacsony cukorral?

Figyelt kérdés
Sajnos a cukrom könnyen lemegy,és olyankor azt se tudom,összehányjam magam,vagy elájuljak előbb. Volt,hogy boltba ae tudtam bemenni amíg nem ittam cukros űdítőt. Na itt jön a gond,fogyóznék de ha leesik a cukrom pont a hízlalókat kell enni-inni. Hogy lehetne kalória szegény étrendel szinten tartani? Pár óránként mégse ihatok colat vagy ehetek szőlőcukrot...
2018. márc. 12. 09:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetnél időnként szőlőcukrot? Egy-egy szem nem sok kalória. Ha nem vagy teljesen egészséges, érdemes felkeresni egy értelmesebb dietetikust a problémáddal.
2018. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van valami betegséged? Elmennék a helyedben egy kivizsgálásra, mert ez nem normális. Ha nincs semmilyen betegséged, akkor viszont amiatt megy le hirtelen a cukrod, mert napi szinten sok cukrot viszel be és hozzászokott a szervezeted. Le kell szoknod a cukorról.
2018. márc. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudok róla... A 2.gyereknél kezdődőtt,szédelegtem folyton,a vérvételen a cukorterhelés után (75g glükóz) is 3,1volt a cukrom. Senki nem foglalkozott vele,én is azt hittem majd elmúlik szülés után. Javult,nem napi szinten van már,de teljesen nem múlt el. A fogyókúrát nehezíti... Nem ettem sok cukrosat,se csoki,se süti,igyekeztem figyelni a terhesség alatt,hogy ne Jöjjön sok fel...
2018. márc. 12. 10:04
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Az egészségügyi részéhez nem értek, de amia fogyást illeti, miért ne férne bele a cukor? Nem kell koplalni, beviszed a fehérjét, némi zsírt, zöldséget meg amit kell s az e fölötti, általában még mindig jelentős mennyiségű kalória egy részét cukorból viszed be (a másikat inkább összetett szénhidrátból vagy zsírból, nem tudom, mi az egészségeddel a baj s hogyan kell enned hozzá). Ha kicsi a kalóriakeret, akkor mindet cukorból, akkor az étrended félig egy szénhidrát- és zsírszegény, tápanyagdús rendes étrend, hozzákapcsolva a cukraid, amiknek a szerepe a rosszullét elkerülése és a fogyáskor is szükséges kalóriamennyiség részleges biztosítása.


Gondolom, ha kezdesz rosszul lenni, nem kell egy halom cukor... Pár óránként egy kevés pedig nem lehet olyan sok.

Az a pech, ha pl.az ebédedet nem tudod megenni egy halom gabona nélkül (nem mindenki bír fehérjét és zöldséget enni, sok szénhidrát nélkül) s kicsi a kalóriakereted, de ekkor is mozoghatsz többet vagy megpróbálhatsz alakítani valamit az étrendeden.

2018. márc. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!nagyon ajánlom a vércukordiéta c.könyvet,és keress fel egy rendes orvost ezzel párhuzamosan.ha nem is vagy cukorbeteg eléggé a határán állsz,még most kéne tenni ellene
2018. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!