Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ennyitől le tudok fogyni nyárra?

Ennyitől le tudok fogyni nyárra?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

171 cm magas, és 65 kg (:/) vagyok. Legfőbb célom, hogy legalább 6-7 kilogrammot leadjak:D

Ha hetente 4x szobabiciklizek 5-ös fokozaton (8 fokozat van összesen), és heti 3x futok kb félórát, akkor mennyi idő mire lefogyok? Egyáltáln ettől fogyok? Nehezítsek az edzéstervemen?

Ja és, persze figyelni fogok (figyelek..xd) az étrendemre. Legalábbis amennyire tudok. Esti nassolásokat megszűntetem:D. Este 6 óra után nem eszek, és minél kevesebb cukros ételeket és üdítőket eszek/iszok. Válaszotokat előre köszi:)

14/L



2018. márc. 12. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ez a kalóriaegyenlegeden múlik. Este 6 előtt, cukor nélkül is túleheted magad...

A mozgás és az odafigyelés nyilván segíteni fog, de önmagában még nem biztos, hogy elég.


Az este 6 után nem evés jó ötlet, amennyiben este rontod el felesleges evéssel s így sem vagy éhes lefekvéskor sem s éjszaka sem ébredsz arra, hogy éhezel.

2018. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nyárig így menni fog!
2018. márc. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt beállítod, hogy mennyit akarsz fogyni nyárig és tartod a keretet.

ennyi

2018. márc. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A magasságodhoz a súlyod pont idealid, nem kell fogynod, csak sportolnod, hogy zsír helyett izom legyen rajtad! A szobabicikli max kardió edzésnek jó vagy olyanoknak akiken legalább 20 kiló felesleg van, de nem lesz tőle a tested annyira tónusos. Inkább tornázz, ezt otthon is meg tudod csinalni, a youtube tele van otthoni tornaprogramokkal.


Amúgy meg nyugodtan pontozz le, de akkor is le fogom írni a véleményemet, mégha ezzel bele is gázolok a kis lelkedbe! Nem értem, hogy 14 évesen miért akarsz fogyozni, amikor fejlődésben van még a szervezeted, szüksége van a rendes és helyes táplálkozásra. De ha akarod, fogyózz csak nyugodtan, aztán legyél te is testkép zavaros, mint a legtöbb nő a világon. Anyukádtól vagy az osztálytársnőidtől vetted azt a marhaságot, hogy 14 évesen fogyózni kell?!

Nagyon szánalmas, hogy ilyen a saját megítélésed önmagadról...

23/L

2018. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló... igazából "magamtól vettem el ezt a marhaságot". Kb 1 évvel ezelőtt voltam bárányhimlős és eléggé keveset ettem, akkor voltam 57 kilogramm környékén. Az a testsúly számomra ideális volt, kinézetre.xd Aztán csak egyre jobban kezdtem el hízni (elméletileg már nem fogok sokat nőni magasságra, max 1 vagy 2 cm-t), mire észbe kaptam addigra 1 hónap alatt felment 4 kg (mondjuk nem csodálom, hiszen alig spotoltam). Tudom, hogy még fejlődő szervezet vagyok, és nem kell fogyókúráznom...na de... én nem koplalni szeretnék. Rendesen és helyesen fogok táplálkozni/táplálkozok. Csak az ilyen cukrosabb ételek és italokat kerülöm. Elnézésedet/elnézéseteket kérem, így utólag lehet rosszul fogalmaztam, és nem a fogyókúra a legideálisabb szó vagy kifejezés (nem tudom...xd) ide. Igazad lehet, inkább izmosodnom kellene és nem fogyóznom.

Amúgy meg nem foglak azért lepontozni mert leírtad a véleményedet:D Köszi a válaszodat, és a többieknek is!:)

2018. márc. 13. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!