Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt mennyit lehet...

3 hónap alatt mennyit lehet így fogyni?

Figyelt kérdés

Diétával és heti 3-4 alkalmi intenzív sportolással.

Most vagyok 64 kg és 170 cm.

23L



2018. márc. 22. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
3 hónap alatt 6 kilónál több nem ajánlott es neked szerintem elég is lenne.
2018. márc. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha ennyi kg maradnál, akkor is teljesen jó alakod lenne, ugyanis nem vagy kövér.

Neked ez a súly ideális. De ha úgy látod, hogy itt-ott lehetne fogyni esetleg, akkor max. 4 kg, de ha attól kevesebbet szükségtelen lenne fogynod. És amúgy is ha nincs rajtad túl sok pluszsúly, nem is megy olyan nagy ütemben a fogyás.

Amúgy sem az számít, hogy mennyit lehet fogyni. Én közel 20 kg-ot adtam le 3 hónap alatt, de mondjuk nekem szigorú epediéta miatt történt ez és tönkre vágta az immunrendszeremet ez a nagy mértékű fogyás. Illetve nekem egyértelműen eleve túlsúlyom volt. 160 cm-hez voltam 73 kg.

2018. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Előző, ezt nem tudhatjuk. Akár fizikai munkás férfiként is lehet kissé pocakos az ember ilyen számokkal, nemhogy 23 éves nőként, tipikus esetben, jelentősen kisebb izomzattal.

Remélhetőleg a kérdező látja, van-e rajta fölös háj.


Heti fél-1 kiló elég tempós fogyás, de az utolsó kilóknál azért nem várnék heti egyet, még ha meg is lehet oldani általában.

2018. márc. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!