Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kétségbe vagyok esve, mit...

Kétségbe vagyok esve, mit tehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 167cm és 65-69 kg vagyok. Na ez a gondom, hogy hiába számolok kalóriát, edzek, egyszerűen szörnyen ingadozó a testsúlyom. Volt hogy 1 hónapban majd 8 kiló volt az ingadozás, pedig ugyanúgy eszek stb mint mindig.


Mit tehetnék?



2018. márc. 19. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez az ingadozás teljesen normális. Ha 20 kilót fogynál/híznál, az lenne a yoyo effektus. Ez nem az.
2018. márc. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Voltam endokrinologusnál és dietetikusnál is de ezzel a szóval illettek.
2018. márc. 19. 12:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 8 kiló ingadozás nem normális. Max 3-4 kiló, ha nő vagy, a ciklustól függően. Emésztésed rendben van, nem vizesedsz nagyon?
2018. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem normális szerintem sem. Igen 20/N vagyok.


Írtak fel vízhajtókat, teákat, de sajnos egyik sem segített. Azt mondta az orvos, hogy pajzsmirigy alulműködésem van és próbáljam azzal gyorsítani, hogy többször eszek keveset, ez sem vált be. A vérképem is jó, néztek hormont is. Egyedül a vas alacsony

2018. márc. 19. 15:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor neked egészségügyi problémád van, nem fogyókúrás. Ne a gyakorin próbáld megoldani, csak orvos segíthet.
2018. márc. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!