Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rossz a mérleg?

Rossz a mérleg?

Figyelt kérdés
Vettem egy mérleget, diétázom, látni szeretném, hogy haladok. Gyanús volt hogy napok óta dekára pontosan ugyanazt a súlyt írja ki a mérleg, átraktam máshova (járólapon volt, és arra is tettem csak más helyre) erre háromszor egymás után mást írt ki... Honnan tudom akkor hogy mi a pontos súlyom? Vagy sikerült egy teljesen rossz mérleget venni?
2017. dec. 2. 06:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindig egy helyen, kb. azonos időpontban és hasonló öltözékben mérd magad.

Szerintem felesleges napinta méregetni magad elég heti egyszer.

2017. dec. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Elöször is a mérleget nem szabad átteni ide-oda, mert más értéket fog mutatni, mivel nem pontosan ugyanannyai van vízszintes helyzetben.

Másodszor célszerü mindig WC után, kaja elött mérni magad, és vagy meztelenül, vagy fehérnemüben.

HArmadszor egy nap alatt nem sok változás lehetséges, ezért jobb hetente egyszer méreckedni.

2017. dec. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
94%
Bónusz, az előzőek kiegészítéseként: fogyást centivel célszerű mérni. Leginkább derék körfogatot.
2017. dec. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!