Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is van így? Ha egésznap...

Más is van így? Ha egésznap távol vagyok, nem otthon akkor nem eszek kb semmit?

Figyelt kérdés

Amikor dolgoztam is fogytam 5kg-ot és még ki tudja mennyit fogytam volna..ha emberek között vagyok egyszerűen nincs étvágyam és nem is eszek kb semmit. Barátokkal vannak programok akkor sem eszek,és ilyenkor tényleg napokig kb semmi nem jut. Amikor otthon vagyok akkor meg eszek normálisan,sőt néha sokat is.

Más is így van?


2018. ápr. 18. 08:39
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Persze. Otthon akkor nagy valószínűség szerint unalomból eszel. Ha ez tudatosul benned, már tettél egy nagy lépést a helyes irányba.
2018. ápr. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az lehet, hogy otthon néha unalomból eszik, de az egyáltalán nem normális, hogy ha nincs otthon, akkor meg SEMMIT nem eszik, akár napokig...


Kedves kérdező, ezek szerint most nem dolgozol? Vagy otthon ülsz és túl sokat eszel, vagy pedig NAPOKIG a barátaiddal lógsz és semmit nem eszel? Ez így kicsit érdekes...

2018. ápr. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van, aki ha lefoglalja magát, kevésbé eszik... Nekem teljesen mindegy, az éhség az éhség. Inkább itthon eszem kevesebbet, csuda tudja, miért, talán mert ha elmegyek, akkor mászkálok egy csomó boltban (nagybevásárlás) és megéhezem? Jóval kevesebbet eszem itthon, mint anno az irodában, igaz, életmódot változtattam.

Nem mindenki eszik csak azért, mert előtte van az étel.

Az emberek általában pedig baráti programokon pont hogy esznek... A napi egyszer étkezők között néha probléma is ez és hétévégén a barátok miatt borítják is a szokásos rendet...


Nincs valami gondod az emberek előtti evéssel vagy valami?

2018. ápr. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!