Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti lefogynátok a párotok...

Ti lefogynátok a párotok kedvéért?

Figyelt kérdés

161 cm vagyok hozzá 49 kg.

A párom a vékony nőket szereti,és bár nem mondja,de tudom,hogy a sokkal vékonyabbak jönnek be neki.Azt mondja eddzek kicsit az alsó testrészeimre,de már enni is keveset eszem,hogy megfeleljek neki,mert tudom,kiket néz meg.Ti megtennétek,hogy lefogytok a párotoknak?



2018. ápr. 19. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Gondolom vagy 13 éves és az elsö kapcsolatod, és éppen a tini korba kerülsz ezért foggalmad sincs se magadról se a párkapcsolatokról.

Igen foggyál le 10 kg-t annyi felesleg mindenképpen van rajtad. Vagy inkább nöjél fel, ha már pasizni tudsz...

2018. ápr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Megtenném. De a te esetedben nem kell.

Mert kicsit félreérted a dolgot.

162 cm magasságommal egyszer lefogytam 48 kg-ra. És mindenki kérdezte, hogy beteg vagyok? Vagy miért vagyok ilyen sovány? Ha tovább fogysz , akkor már az anorexiás kategóriában leszel.


"Azt mondja eddzek kicsit"

Ezt nem azért mondja, hogy fogyj, hanem hogy SZEDJ MAGADRA egy kis izmot, mert zörögnek a csontjaid...

2018. ápr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ehm... ha 150 centi lennél, és úgy 49 kiló, akkor is vékony lennél, de te 10 centivel magasabb vagy. Max lötyi vagy, és nem tónusos a tested. Elmész futni, kondizni, ha akarsz. Én mondjuk magam miatt csinálom, de a párom biztos örülni fog, ha jobban fogok kinézni.
2018. ápr. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%

Tehát anorexiás és kórosan sovány akarsz lenni egy olyan fiú kedvéért, aki használja a tested, de te nem tetszel neki, és más lányok után forog.

Fogalmazzunk úgy, hogy én ilyen esetben gyorsan megszabadulnék a feleslegtől.

Itt a pasid felesleges.

2018. ápr. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az előző barátnői mellett is forgott a lányok után.Ő ilyen.
2018. ápr. 19. 11:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az előző barátnői mellett is forgott a lányok után.Ő ilyen."


Akkor ne legyen barátnője, és forgolódhat kedvére...

Az előző is lehet nem véletlenül "előző"...

2018. ápr. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Már megörültem, hogy végre egy érdekes kérdés, ahol kitémázhatjuk, hogy kinek a kedvéért érdemes fogyni.


Erre csak egy szellemileg visszamaradott kislány hülyesége, na pfff. Menj és pörögj a szintén agyhalott barátod rücskös dákóján, hátha attól lefogysz 30 kilóig, akkor esetleg nem fog melletted 20 másikat megnézni.

Hülye idióták.

2018. ápr. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

En a legtobbszor pasik miatt fogytam le, de nem azert, mert ok akartak, hanem mert en akartam jobban erezni magamat a boromben, en akartam magabiztosabb lenni, en akartam egy jobb verzioja lenni magamnak.


Volt mar amiatt vege kapcsolatomnak, mert nagyon meghiztam (60 kilorol 80-ra), de o nem az extra kilok miatt szakitott velem, hanem amiatt, mert elkezdtem magamat utalni es hat ha en nem szeretem magam, akkor o miert szeressen...


En gyulolom magam plusz kilokkal, viszont nagyon is szeretem magam feszesen es izmosan. Igy tudok igazabol olyan ember lenni, akit lehet szeretni.


Ha valakinek csak a test szamit, akkor az a "kapcsolat" ugysem fog sokaig tartani. Sokkal fontosabb, hogy a ket ember jol erezze magat es jol erezzek magukat egyutt.


Egyebkent meg az, hogy kiket nezunk meg, nem azt jelenti, hogy hosszu tavon is azt szeretnenk. En pl nagyon szeretem a szep kigyurt ferfi test latvanyat, viszont az osszes ilyen, akikkel osszehozott a sors egy pocs volt, es nem kivanok veluk semmilyen kapcsolatba kerulni.


Fiatal vagy, nagyon sokat kell meg a kapcsolatokrol tanulnod.

2018. ápr. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Aha, mindig itt kezdődik.

Először csak fogyj már le a kedvéért, aztán csinálj már valamit a hajaddal, hogy trendibb legyél, aztán hordjál már menőbb cuccokat, aztán nem elég nagy a cicid, azt is csináltasd már meg, a barátnőd amúgy köcsög, nem csípi, úgxhogy ne is barátkozz már vele stb. stb. stb.

Esetleg figyelmeztethet, hogy túlsúlyos vagy, és ez nem egészséges, de hogy cicababásodj neki. Én elküldeném a jó édes.......

2018. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de a te helyedben tömegelnék ész nélkül. A párodat én is dobnám, a csontvázfétisével s a barátnőjét nem tisztelésével együtt.
2018. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!