Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Koplalás után nem híztam?

Koplalás után nem híztam?

Figyelt kérdés

Elkezdtem koplalni 7 hónapig (iszonyú keveset ettem) kiterjedt kb 600 kcallal a napom (bár azelőtt tényleg sokat ettem és combos is voltam,bár az csak izom volt ami már nincs)

Na és utána össze-vissza ettem mindenféle édességet (naponta rengeteget) és csak 2 kg jött fel. Aztán abbahagytam ezt a hülyeséget.

Most már 6 hónapja nincsenek falásrohamaim de most is sokat eszem. Kb.2500 kcal belém megy egy nap.De iszonyú sovány vagyok, akármennyit eszem mostanába nem jön fel semmi.


A kérdésem az lenne hogy ennek lehet következménye? A későbbiekben garantált a hízás? És hogy-hogy koplalás után nincs sok hatása a hízásnak? Mindenhol azt olvasom hogy koplalás után a duplája jön vissza.

15/L 157 cm 45 kg



2018. ápr. 25. 21:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nagy ökörség, hogy koplalás után a duplája jön vissza, nem tudom, mire gondolnak az emberek ilyenkor...

Nyilván megtörténhet ez is, ahogy az is, hogy simán egyszeresen jön vissza vagy 2 kiló jön vissza vagy semmi nem jön vissza, csak a víz és a salakanyag. Általában azért kemény a dolog, mert belassul az anyagcsere s küzdeni kell a hízás elmaradásáért. Ha a régi életmódodra térsz vissza, amivel elhíztál, nyilván várhatod, hogy gyorsabban elhízol, mint először. Ha nem lassult be az anyagcseréd tartósan és erősen, akkor ez kisebb hatású, de valamennyire ez a helyzet.


Te sokat eszel, de nem tudom, mi volt régen, mennyit mozogsz most, van-e felszívódási problémád... Túl összetett dolog ez. Van, aki úgy tönkreteszi magát a koplalással, hogy utána nem tud rendesen működni, az étel nem hasznosul jól...

2018. ápr. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
15 éves vagy, most még nem érzed a hatását. Majd aztán ne lepődj meg, ha 10 év múlva és másként lesz.
2018. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!